Fabricio Werdum zawieszony na trzy lata w obowiązkach komentatora za niewybredny komentarz dotyczący Reeboka

Fabricio Werdum Reebok

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum nie uniknie kary za swój komentarz dotyczący marki Reebok za co już oficjalnie został zawieszony w funkcji komentatora.

Werdum był komentatorem programów związanych z UFC w Ameryce Południowej, ale przez swój niewybredny komentarz oraz przeróbkę zdjęcia z zamianą logo Reeboka na Nike został ukarany trzyletnim zawieszeniem. Werdumowi nie podobają się warunki partnerstwa UFC z Reebokiem i  napisał w tym komentarzu, że „mogą mu possać jaja”.

Oto jak Fabricio skomentował decyzję o jego zawieszeniu na stanowisku komentatora.

„Chcę żeby wszystko było jasne na temat mojego wpisu z Nike i Reebokiem. Zrobiłem to, aby zaprotestować kwestię sponsoringu. Przed wejściem Reeboka do UFC, wszyscy zawodnicy mogli zarobić sporo pieniędzy od innych sponsorów wliczając w to mnie. Teraz płacą mi tylko $5000 za walkę. Nie zawiesili mnie na walki, ponieważ mam z nimi kontrakt, ale ukarali mnie wyrzuceniem z telewizyjnych transmisji UFC Network.”

5 thoughts on “Fabricio Werdum zawieszony na trzy lata w obowiązkach komentatora za niewybredny komentarz dotyczący Reeboka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *