Fabricio Werdum: Walka z Markiem Huntem nie będzie łatwiejsza niż z Cainem Velasquezem

Stawką walki będzie tymczasowy pas wagi ciężkiej.

Wczoraj UFC podało informację, że wskutek kontuzji kolana Cain Velasquez (13-1, 11-1 w UFC) musiał wycofać się z walki z Fabricio Werdumem (18-5-1, 6-2 w UFC, #1 w rankingu UFC). Miejsce Amerykanina w rozpisce zajął Mark Hunt (10-8-1, 5-2-1 w UFC, #4 w rankingu UFC).

Relaksowałem się tutaj w Meksyku kiedy dostałem telefon od Dana White’a. Powiedział: Mam dobrą i złą wiadomość dla Ciebie, Fabricio. Dobra jest taka, że nadal walczysz o tytuł 15 listopada a zła jest taka, że Cain wypada z powodu kontuzji kolana a Ty zawalczysz z Markiem Huntem.

Czułem się dziwnie. Moim celem jest tytuł, Cain Velasquez był wielkim wyzwaniem i jest obecnym mistrzem ale to się zdarza

Brazylijczyk nie szczędził nowemu rywalowi komplementów i uważa go za równie trudne wyzwanie jak walka z mistrzem.

Oglądałem walki Marka Hunta od dawna. On jest świetnym gościem. Cały czas jego celem jest nokaut. To jego styl. Nie jest zbyt dobry w parterze ale dobrze się broni. Zmienię swoją strategię ale nadal jestem skupiony na wygraniu tytułu 15 listopada.

Wiem, że to nie będzie łatwa walka. Mark Hunt ma olbrzymią siłę ciosu ale zrobię co się da aby tego uniknąć. Wyobrażam sobie tę walkę tak jak walkę z Royem Nelsonem. Zrobię co trzeba aby zdobyć tytuł.

On jest ciężkim zawodnikiem z bardzo dobrą szczęką. Będę musiał uważać. Nie mogę powiedzieć, że to łatwiejszy rywal od Caina Velasqueza. Nie ma łatwych walk w UFC. Każdy może Cię pokonać.”

Jak typujecie wynik walki Werdum vs. Hunt?

2 thoughts on “Fabricio Werdum: Walka z Markiem Huntem nie będzie łatwiejsza niż z Cainem Velasquezem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *