Extreme Sports Channel zaprasza na wspólne oglądanie walki Joanny Jędrzejczyk w Olsztynie!

Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha ESC

 

W nocy z 8 na 9 lipca czekają nas ogromne emocje! O 4:00 jedna z najsłynniejszych mieszkanek Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk, weźmie udział w finałowej walce TUF 23, broniąc pasa w wadze słomkowej w starciu z Cláudią Gadelhą. Extreme Sports Channel, jedyny kanał w Polsce pokazujący gale UFC na żywo, zaprasza wszystkich fanów niepokonanej Polki do wspólnego oglądania transmisji walki prosto z Las Vegas w olsztyńskim Hangloose Caffé. Wstęp wolny!

THE ULTIMATE FIGHTER FINALE JĘDRZEJCZYK VS. GADELHA 2 – 9 lipca o 4:00

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej i trenerka 23. edycji programu „The Ultimate Fighter”, będzie bronić pasa w starciu z trenerką przeciwnej drużyny, Brazylijką Cláudią Gadelhą. Tej nocy odbędzie się także koronacja zwycięzców „The Ultimate Fighter” w wadze półciężkiej. Ponadto na karcie głównej zobaczymy pojedynki Pearson vs. Brooks, Choi vs. TavaresSilva vs. Holbrook.

Dołącz do nas! Przyjdź do Hangloose Caffé (Olsztyn, ul.  Jeziorna 8A, plaża na jeziorem Ukla)  w nocy z piątku na sobotę o 4:00 i razem kibicujmy Joasi!

Galę THE ULTIMATE FIGHTER FINALE: JĘDRZEJCZYK VS. GADELHA będzie można obejrzeć (podobnie jak wszystkie gale UFC) na żywo na Extreme Sports Channel. Transmisja 9 lipca o 04:00. Powtórka 9 lipca o północy.

Ostatni odcinek „The Ultimate Fighter” 7 lipca o 21:00. Powtórki: 8 lipca o 22:00 i 9 lipca o 23:00.

Informacja prasowa

Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha ESC 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *