Enfusion Talents w Amsterdamie w sobotę na żywo w Fightklubie

Federacja Enfusion wraca ze swoim flagowym produktem do miejsca, w którym gościła w przeszłości już dwukrotnie. Tym razem amsterdamskie show zapowiada się niezwykle interesująco. Transmisja w Fightklubie w sobotę 11 listopada o godz. 18.30.

Amsterdam to jedno z kluczowych miejsc działań organizacji Enfusion. Właśnie tu odbyła się jedna z pierwszych, a konkretnie druga w historii, gala Kickboxing Talents. Wydarzenie to miało miejsce w maju 2014 roku, a powtórzone zostało dokładnie dwanaście miesięcy później. Po ponad dwuletniej przerwie i wielu galach organizowanych w kilku krajach i na różnych kontynentach, największa holenderska metropolia znów ugości czołowych kickboxerów świata.

W Amsterdamie zaplanowano sześć pojedynków, tradycyjnie każdy z nich odbędzie się na dystansie trzech trzyminutowych rund. W walce wieczoru w wadze do 65 kilogramów wystąpią Marokańczyk Hamza Essalih i Francuz Islem Hamech. W innych ciekawie zapowiadających się pojedynkach w szranki staną Marcello Adriaansz z Surinamu ze Słowakiem Martinem Pacasem oraz kolejny reprezentant Maroka, Hakim el Cadi, który skrzyżuje rękawice z Paulem Jansenem z Holandii.

W pozostałych walkach o zdobycie doświadczenia i cenne wygrane rywalizować będą: Deniz Demirkapu z Turcji z Marokańczykiem Tarikiem Lychatem (do 63 kilogramów), Yassine Ambari z Maroka, który zmierzy się ze swoim rodakiem, Abdelem Rahhabem (do 67 kilogramów) oraz kolejny przedstawiciel z Maghrebu, Nabil Haryouli, którego rywalem będzie Arthur Neyezhko z Rosji (do 67 kilogramów).

Międzynarodowe towarzystwo, świetnie przygotowani zawodnicy i gwarancja widowiskowych pojedynków. Enfusion Talents w Amsterdamie w sobotę 11 listopada o godz. 18.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *