Dziwny zbieg okoliczności (Pudzian i koledzy)

(fot. valetudo.pl)

Na forum klubowym Mirka Oknińskiego pojawiła się jego wypowiedź na temat ostatniego wywiadu z Mariuszem Pudzianowskim, w którym Mariusz powiedział, że wie kto opowiada plotki o ustawionej walce ze Butterbean’em. Odpowiedź Mirka Oknińskiego pojawiła się bardzo szybko.

Cytat:

„Wczoraj ukazał się wywjad z Pudzianem że on wie kto rozsiewa plotki dotyczące ustawionej walki. Dziwnym trafem zjawił sie dzisiaj na sali zapasniczej Legii w godzinach mojego treningu. Towarzystwa mu dotrzymywało dwóch kolegów jego gabarytów.Dziwna sprawa bo po walce z Silvią nie mogłem się do tej pory do niego dodzwonić a że nie jestem jego trenerem dowiedziałem się  kilka dni temu z internetu. Jeżeli  Pudzian chce rozwjązać tą sprawę możemy się spotkać na ringu a nie w towarzystwie kolegów. (Na treningach wielokrotnie z nim wygrywałem).Dobra oferta finansowa i jestem do dyspozycji.Na drugą walkę mogę wziąć Kawulskiego lub Lewandowskiego.
Drwal miał rację ksw to CYRK.  M. Okniński”

56 thoughts on “Dziwny zbieg okoliczności (Pudzian i koledzy)

  1. Bo może ma dość czytania wypowiedzi gówno wiedzących o mma 12-latków z forum puddinga. Ja Mirka szanuję! Ten człowiek więcej dobrego zrobił dla polskiego mma, szkoląc ludzi niż. Pudzian swoim pajacowaniem i rżnięciem głupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *