Dwie gale MMA w dzisiejszym dniu

W dzisiejszym dniu tj. 6 listopada, mamy w Polsce dwie gale sportów walki, pierwszą jest gala Iron Fist 3, która odbywa się w Szczecinie drugą z nich jest Gala Sportów Walki MMA w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie). Na gali Iron Fist 3 przewidziane jest 5 walk MMA oraz 5 na zasadach Muay Thai z kolei w Suszu zapowiadanych jest 6 walk w formule MMA z czego 4 zawodowe i dwie amatorskie. Więcej informacji oraz rozpiski obydwu gal poniżej.

Na Iron Fist 3 w walce wieczoru zmierzą się niepokonany na zawodowych ringach MMA, Amerykanin Anthony Durnell (8-0) oraz doświadczony zawodnik z Finlandii Juha-Pekka Vainikainen (12-5). W Suszu z kolei walką wieczoru będzie starcie, Abulhana Halueva (1-1) z jeszcze niedawno debiutującym w Jaworznie zawodnikiem AFC Mateuszem Strzelczykiem (1-0). Wszyscy zawodnicy z głównej karty walk na gali w Suszu (oprócz walki wieczoru) są debiutantami na zawodowym ringu.

Iron Fist 3 odbędzie się w Szczecińskim Domu Sportu natomiast areną Gali Sportów Walki MMA będzie Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.

Rozpiska Iron Fist 3:

Walka Wieczoru:

70 kg.: Anthony Durnell  (8-0, Catacombs Fight Team) vs. Juha-Pekka Vainikainen (12-5, Espoon Kehahait)

Walki MMA:

78 kg.: Aslambek Saidov (6-2, Arrachion Olsztyn) vs. Zbigniew Żłobiński (2-0, Lutadores Opole)
77 kg.: Robert Radomski (5-0, Silesian Cage Club) vs. Domingos Mestre (5-2, GBG MMA)
93 kg.: Michał Gutowski (0-0, Berserker’s Team) vs. Maciej Kriwienok (1-0, Sparta Team)
84 kg.: Łukasz Skibski (5-2, Berserker’s Team) vs. Wiktor Sobczyk (6-2, Gracie Barra Łódź)

Walki Muay Thai:

72 kg.: Marcin Parcheta vs. Samuel Wilson
60 kg.: Mariusz Cieśliński vs. Johny Chipchase
82 kg.: Paweł Jędrzejczyk vs. Arunas Slicius
60 kg.: Tomasz Makowski vs. Peter Franco
81 kg.: Paweł Pilat vs. Jafar Mukri

Rozpiska Gali Sportów Walki MMA w Suszu:

Walka wieczoru:

77 kg.: Abulhan Haluev (1-1, Arrachion Olsztyn) vs. Mateusz Strzelczyk (1-0, Adrenalina Fight Częstochowa)

Zawodowe Walki MMA:

93 kg.: Jakub Chapko (Arrachion Morąg) vs. Patryk Królikowski (Adrenalina Fight Częstochowa)
84 kg.: Dariusz Rutkowski (Arrachion Morąg) vs. Mikołaj Mataśka (United Gym Łódź)
84 kg.: Marcin Żywica (Arrachion Olsztyn) vs. Sylwester Karpiński (No Limits Kwidzyń)

Amatorskie Walki MMA:

72 kg.: Radosław Zasadowski (Arrachion Morąg) vs. Artur Gliszczyński (No Limits Toruń)
77 kg.: Tomasz Paszewski (Adrenalina Fight Częstochowa) vs. Michał Krajewski  (Tomaszów Mazowiecki)

5 thoughts on “Dwie gale MMA w dzisiejszym dniu

  1. W walce wieczoru w Suszu, wygrał Mateusz Strzelczyk po fantastycznym latającym kolanie w pierwszych sekundach 3 rundy[dogrywki]. W innej walce Jakub Chrapko wygrał z Patrykiem Królikowskim, przez niezdolność do walki[lekarz do dopuścił do dalszej walki] w 1 rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *