Dustin Poirier skrytykował „słabego psychicznie” Conora McGregora za wymówki po porażce na UFC 264

Marc Atkins/Zuffa LLC/Getty Images

Pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC Dustin Poirier potępił „słabego psychicznie” rywala Conora McGregora za jego wymówki dotyczące kontuzji po UFC 264.

Dustin Poirier pokonał Conora McGregora przez TKO w pierwszej rundzie na UFC 264, kończąc tym samym trylogię z bilansem 2-1. Jednak zakończenie walki było kontrowersyjne, ponieważ McGregor złamał nogę, co bezpośrednio doprowadziło do zakończenia starcia. Od czasu, gdy walka się skończyła, McGregor publicznie stwierdził, że miał kontuzję przed walką z Poirierem. Ale jeśli chodzi o Poiriera, to nie przejmuje się on wymówkami McGregora.

Rozmawiając z Teddym Atlasem w podcaście „The Fight”, Poirier potępił McGregora za bycie słabym psychicznie i wymyślanie wymówek, dlaczego przegrał. Jeśli chodzi o Poiriera, to jest to jego kolejne duże zwycięstwo, ale wszystko, co się dla niego liczy w tym momencie, to być w domu z żoną i dzieckiem.

„Bez namysłu powiem, że po prostu czuję, że to jest słabe mentalnie. To jest słabe, to są wymówki, ale staram się nie czytać tych wszystkich rzeczy i oglądać tych filmów i nie słuchać co ludzie mówią, bo jestem z powrotem w domu z moją rodziną. To jest zwycięstwo w moim rekordzie. Wiem, że zrobiłem to, co musiałem zrobić w walce, przed walką, w moim obozie treningowym. Skontrowałem wszystkie ciosy, które musiałem przyjąć, dałem z siebie wszystko, a potem wyszedłem tam i – tak jak mówimy, to jest hałas. Cokolwiek ludzie będą mówić lub on będzie mówił, jest jak jest. Jestem zdrowy, jestem bezpieczny, wróciłem do domu, mam kolejne zwycięstwo w swoim rekordzie i nadal jestem pretendentem numer jeden, więc to są fakty.”

Dustin Poirier przeszedł długą i trudną drogę, aby znaleźć się w tym miejscu w którym jest i żeby ponownie stanąć do pojedynku o pas mistrza wagi lekkiej, który obecnie jest w posiadaniu Charlesa Oliveiry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *