Duke Roufus twierdzi, że jego podopieczny CM Punk będzie dobrym zawodnikiem

fansided.com

 

Gdyby ktoś nam powiedział kilka miesięcy temu, że UFC podpisze kontrakt z gwiazdą wrestlingu, chyba wszystkim na myśl przyszedłby Brock Lesnar. Tym razem jednak tym zawodnikiem jest CM Punk.

Ten kontrakt był dużym zaskoczeniem dla środowiska MMA i wielką niewiadomą podobnie jak kategoria wagowa w której będzie walczył, nazwisko rywala i klub w którym będzie walczyć.

CM Punk na swój klub wybrał Roufusport, prowadzony przez Duke’a Roufusa w którym będzie przygotowywał się do debiutu w MMA.

Wybór tego klubu był zapewne podyktowany tym, że znajduje się w Milwaukee i jest w pobliżu Chicago w którym mieszka Phil Brooks. To jednak nie jedyny powód dlaczego CM Punk postawił właśnie na ten klub ponieważ w Roufusport jest kilku mistrzów różnych organizacji w tym Anthony Pettis (UFC), Ben Askren (ONE FC, Bellator), Rick Glenn (WSOF). Dzięki temu nowy członek teamu będzie mógł trenować z doświadczonymi zawodnikami i trenerami.

Duke Roufus w rozmowie z MMAjunkie Radio rozmawiał na temat postępu jaki czyni CM Punk.

„Było naprawdę bardzo dobrze, pracowaliśmy razem około miesiąca. Miło spędziliśmy czas a ten gość trenuje bardzo ciężko. Ma świetne podejście i chłonie wszystko jak gąbka.”

Roufus nie chciał komentować kwestii potencjalnego przeciwnika, ale uważa, że jego podopieczny będzie wspaniałym materiałem dla telewizji.

„On będzie bardzo dobrym medialnie zawodnikiem UFC i dlatego wszyscy będą go oglądać.”

4 thoughts on “Duke Roufus twierdzi, że jego podopieczny CM Punk będzie dobrym zawodnikiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *