Dream 16 – zapowiedź.

Już w przyszłą sobotę, czyli 25 września będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę japońskiego MMA, pod nazwą DREAM 16. Wydarzenie to zapowiada się całkiem interesująco, a bohaterami tego wydarzenia będą zawodnicy, którzy niejednokrotnie sprawdzali swoje siły w kraju kwitnącej wiśni.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na pojedynek Jasona Millera z legendą i weteranem MMA – Kazushi Sakurabą. Oprócz nich na gali zobaczymy norweskiego zawodnika – Joachima Hansena, nie może oczywiście zabraknąć Shinya Aokiego, jednak tym razem panowie, nie będą walczyć między sobą. W akcji zobaczymy również Gegarda Mousassiego, który zmierzy się z Tatsuya Mizuno – pogromcą Manhoefa, a stawką tego pojedynku będzie pas wagi lekkociężkiej.

W środku rozpiska.

* Chase Beebe vs. Hiroyuki Takaya
* Cole Escovedo vs. Michihiro Omigawa
* Mitsuhiro Ishida vs. Akiyo „Wicky” Nishiura
* Jason „Mayhem” Miller and Kazushi Sakuraba
* Shinya Aoki vs. Marcus Aurelio
* „Lion” Takeshi Inoue vs. Kazuyuki Miyata
* Hideo Tokoro vs. Joachim Hansen
* Tatsuya Mizuno vs. Gegard Mousasi
* Caol Uno vs. TBA*
* Ikuhisa Minowa vs. TBA*
* Norifumi „Kid” Yamamoto vs. TBA*

*pojedynki niepotwierdzone.

2 thoughts on “Dream 16 – zapowiedź.

  1. Lubie Mayhema, robi się na świra, ale nie wpisuje się w amerykański styl napinki przed walka. Mówi, że może pokonać swojego przeciwnika, ma odpowiednie umiejętności i doświadczenie, a nie naśmiewa się z niego. Lubie też japońskich fajterów mimo, że nie znam zbyt wielu nazwisk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *