Donald Cerrone: Darren Till może być groźniejszy niż Robbie Lawler

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone w rozmowie o swoim następnym przeciwniku, z którym zmierzy się 21 października w walce wieczoru gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku.

Donald Cerrone (32-9) wystąpi w walce wieczoru gali UFC Fight Night 118 w Polsce a jego przeciwnikiem będzie niepokonany Darren Till (15-0-1). Walka odbędzie się 21 października w Ergo Arenie w Gdańsku.

To żaden sekret, że „Cowboy” jest zawsze gotowy na każdego przeciwnika w dowolnym momencie. Darren Till, który będzie jego przeciwnikiem wygrał podczas ostatniej gali w Rotterdamie z Bojanem Velickoviciem i uważa siebie za najlepszego zawodnika kategorii półśredniej.

Przekonamy się czy jest najlepszym półśrednim w tej dywizji. Świetnie, mam nadzieję, że jesteś najlepszy. To będzie dobra zabawa. Kocham walczyć i wygląda na to, że on też. Walka odbędzie się w Polsce i będzie to taki Euro-Trip 2017. Czekam na ciebie ale nie oglądałem twoich pojedynków, ponieważ swoich nawet nie oglądam. Nic o niem nie wiem, ale dobrze. Tak ma być, to będzie dla niego dobra okazja.

„Cowboy” powróci do Oktagonu po ostatniej porażce z Robbiem Lawlerem podczas UFC 214. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk tego roku. Teraz czas na pojedynek z facetem o którym nic nie wie. Pomimo tego, że nie zna Tilla to twierdzi, że zgodził się na tą walkę jak na każdą inną, zupełnie serio.

Znam Lawlera, więc ten nowy facet z którym będę walczyć może okazać się od niego groźniejszy. Nie można patrzeć na niego w sposób „Och, ten gościu jest do bani”. Jest niepokonany a pojedynek będzie trwał 5 rund. Będą kamery, światła i będzie akcja.

Walka z Robbiem była jedną z najfajniejszych walk w moim wykonaniu. Przegrałem ale nie straciłem wielu swoich atutów. Teraz jadę do Europy robić dalej to co kocham.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *