Donald Cerrone: Darren Till może być groźniejszy niż Robbie Lawler

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone w rozmowie o swoim następnym przeciwniku, z którym zmierzy się 21 października w walce wieczoru gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku.

Donald Cerrone (32-9) wystąpi w walce wieczoru gali UFC Fight Night 118 w Polsce a jego przeciwnikiem będzie niepokonany Darren Till (15-0-1). Walka odbędzie się 21 października w Ergo Arenie w Gdańsku.

To żaden sekret, że „Cowboy” jest zawsze gotowy na każdego przeciwnika w dowolnym momencie. Darren Till, który będzie jego przeciwnikiem wygrał podczas ostatniej gali w Rotterdamie z Bojanem Velickoviciem i uważa siebie za najlepszego zawodnika kategorii półśredniej.

Przekonamy się czy jest najlepszym półśrednim w tej dywizji. Świetnie, mam nadzieję, że jesteś najlepszy. To będzie dobra zabawa. Kocham walczyć i wygląda na to, że on też. Walka odbędzie się w Polsce i będzie to taki Euro-Trip 2017. Czekam na ciebie ale nie oglądałem twoich pojedynków, ponieważ swoich nawet nie oglądam. Nic o niem nie wiem, ale dobrze. Tak ma być, to będzie dla niego dobra okazja.

„Cowboy” powróci do Oktagonu po ostatniej porażce z Robbiem Lawlerem podczas UFC 214. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk tego roku. Teraz czas na pojedynek z facetem o którym nic nie wie. Pomimo tego, że nie zna Tilla to twierdzi, że zgodził się na tą walkę jak na każdą inną, zupełnie serio.

Znam Lawlera, więc ten nowy facet z którym będę walczyć może okazać się od niego groźniejszy. Nie można patrzeć na niego w sposób „Och, ten gościu jest do bani”. Jest niepokonany a pojedynek będzie trwał 5 rund. Będą kamery, światła i będzie akcja.

Walka z Robbiem była jedną z najfajniejszych walk w moim wykonaniu. Przegrałem ale nie straciłem wielu swoich atutów. Teraz jadę do Europy robić dalej to co kocham.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *