Do czterech razy sztuka? Tony Ferguson i Khabib Nurmagomedov gotowi do walki

Fot. UFC.com

Pojedynek między Tonym Fergusonem a Khabibem Nurmagomedovem staje się powoli legendą, ponieważ już trzykrotnie miało dojść do tej walki.

Czyżby nareszcie czas oczekiwania dobiegł końca? Z wypowiedzi dwóch zawodników wygląda na to, że tak i teraz ruch należy do UFC.

Tony Ferguson napisał na swoim Twitterze, że chętnie zawalczy na gali UFC 217 planowanej na 4 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku i żeby Nurmagomedov przygotował się na manto. Odpowiedź Khabiba była krótka, zwięzła i co najważniejsze wywołująca uśmiech na twarzach wszystkich, którzy oczekują tego pojedynku.

Pod koniec lipca Ferguson oferował Nurmagomedovowi walkę na gali UFC 216, ale Khabib ją odrzucił, ponieważ chciał mieć więcej czasu na przygotowania i sam zaoferował walkę na gali UFC 217.

Ostatni raz Ferguson i Nurmagomedov mieli się zmierzyć na gali UFC 209, a stawką tej walki miał być tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej, ale do starcia nie doszło ze względu na problemy zdrowotne Rosjanina związane z procesem zbijania wagi.

2 thoughts on “Do czterech razy sztuka? Tony Ferguson i Khabib Nurmagomedov gotowi do walki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *