Devin Clark zakończył zaciętą walkę z Ionem Cutelabą na UFC Fight Night 192 z przegraną i wybitymi zębami

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Devin Clark będzie musiał zainwestować w naprawę swojego uzębienia po walce z Ionem Cutelabą na UFC Fight Night 192.

Devin Clark (12-6 MMA, 6-6 UFC) przegrał przez jednogłośną decyzję z Ionem Cutelabą (16-6-1 MMA, 5-5-1 UFC) w walce co-main event w wadze półciężkiej na gali w UFC Apex w Las Vegas. O mały włos nie został skończony w pierwszej, a później w drugiej rundzie, ale w trzeciej odzyskał trochę respektu ze strony rywala, dzięki czemu udało mu się przewalczyć pełen dystans.

O mały włos Clark nie wyszedł do trzeciej rundy, bo w przerwie między rundami powiedział swojemu narożnikowi, że ma problem z zębami. Wywiązała się dyskusja, czy może wrócić do walki i ostatecznie zawodnik i jego trenerzy zgodzili się na kontynuowanie pojedynku.

Nikt nie wiedział wtedy dokładnie o co chodzi, ale kilka zdjęć wykonanych po walce rzuciło nieco światła na całą sprawę.

Fotograf UFC Jeff Bottari zrobił ujęcie, które pokazuje wnętrze ust Clarka, gdzie jego dziąsła wraz z zębami uległy przemieszczeniu. Nie jest to widok dla osób wrażliwych:

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Po tej przegranej, Clark doznał dwóch porażek z rzędu. Wcześniej przegrał przez poddanie trójkątem w walce z Anthonym Smithem. „Brown Bear” pokazał jednak swój niesamowity hart ducha i stoczył jedną z lepszych walk na UFC Fight Night 192.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *