Destanie Yarbrough o nadchodzącej walce z Gabi Garcią na gali RIZIN

Gabi Garcia vs Destanie Yarbrough

Kolejną rywalką potężnej Gabi Garcii na wrześniowej gali RIZIN będzie Destanie Yarbrough, która rozmawiała z TMZ na temat pojedynku i przeciwniczce.

Destanie Yarbrough jest profesjonalną zawodniczką futbolu amerykańskiego, ale ma już za sobą jedną walkę w MMA, którą stoczyła w kwietniu tego roku z Crystal Parson i pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Yarbrough chce dzięki swojej nadchodzącej walce zwrócić większą uwagę na cięższe kategorie wagowe w kobiecym MMA. Jej rywalką będzie Gabi Garcia, która już samą swoją posturą wywołuje respekt nie mówiąc o umiejętnościach grapplingowych. Sprawdźmy, co ma do powiedzenia Destanie na temat nadchodzącej walki.

„Nigdy się nie boję. Jestem podekscytowana tą alką i trudno mi jest powstrzymać emocje. Nie byłam w stanie nawet zasnąć, ponieważ czułam tę ekscytację po ogłoszeniu pojedynku.

Uwielbiam wyzwania, a Gabi jest wielkim wyzwaniem. Ona jest wielką postacią, więc nie mogę się doczekać kiedy zadziwię cały świat, jak już mówiłam wcześniej. Nie boję się Gabi.”

Yarbrough stawia przed sobą wysokie cele w odniesieniu do MMA, ponieważ chce zostać twarzą cięższych kategorii wagowych w kobiecym MMA.

„Cięższe dywizje w kobiecym MMA w Ameryce nie są zbyt duże i popularne i mam nadzieję, że to zmieni się w coś dużego. Chcę zdominować swoją kategorię, chcę być najlepsza i chcę zostać pierwszą laską kiedy UFC stworzy taką dywizję. Chcę być właśnie taką postacią. Pragnę być tą, której będą pożądać.”

Na pytanie, jak będzie wyglądała walka z Gabi Garcią 25 września, Yarbrough stwierdziła, że „to będzie bitwa!”

„Mój rekord powiększy się do 2-0. Tak. Każdego dnia kiedy wstaję rano nie mówię „jeśli wygram” lecz, „kiedy wygram.””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *