Derrick Lewis vs. Shamil Abdurakhimov, Francis Ngannou vs. Anthony Hamilton i inne walki w karcie UFC Fight Night 102

sherdog.com
sherdog.com

Nowe pojedynki w karcie grudniowej gali.

W walce wieczoru UFC Fight Night 102 Derrick Lewis (16-4 1 NC, 7-2 w UFC, #10 w rankingu UFC) podejmie Shamila Abdurakhimova (17-3, 2-1 w UFC) zaś w co-main evencie gali Francis Ngannou (8-1, 3-0 w UFC, #13 w rankingu UFC) zawalczy z Anthonym Hamiltonem (15-5, 3-3 w UFC).

Lewis jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw. Od czasu porażki poniesionej z rąk Shawna Jordana The Black Beast znokautował Viktora Pestę, Damiana Grabowskiego i Gabriela Gonzagę a następnie po kontrowersyjnej decyzji pokonał Roya Nelsona.

Abdurkahimov ma za sobą trzy występy w największej organizacji MMA na świecie. Po nieudanym debiucie, w którym Rosjanin przegrał z Timothym Johnsonem, Shamil na punkty pokonał Anthony’ego Hamiltona i Wala Harrisa.

Hamilton od czasu zakontraktowania przez UFC walczy w kratkę przeplatając wygrane z porażkami. Ostatni raz Anthony walczył w lipcu, na UFC 201 Amerykanin w 14 sekund znokautował Damiana Grabowskiego.

Ngannou przebojem wdarł się do amerykańskiej organizacji odprawiając przed czasem trzech kolejnych oponentów: Luisa Henrique, Curtisa Blaydesa oraz Bojana Mihajlovicia.

Do rozpiski dołączyły także walki:
Gian Villante vs. Patrick Cummins
Randy Brown vs. Charlie Ward
Oluwale Bamgbose vs. Joe Gigliotti
Keith Berish vs. Ryan Janes
Tatiana Suarez vs. Juliana Lima
Corey Anderson vs. Sean O’Connell
Tiago Trator vs. Zubaira Tukhugov

Gala UFC Fight Night 102 odbędzie się 9 grudnia w Albany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *