Daniel Cormier wygrał internety komentując test Jona Jonesa na wariografie

bjpenn.com

Wczoraj podano informację o tym, że były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon „Bones” Jones poddał się testom na wariografie, a dziś pojawiła się reakcja aktualnego mistrza i wielkiego rywala Jonesa, Daniela Cormiera.

Zdany test Jona Jonesa na wykrywaczu kłamstw, który miał na celu udowodnienie jego niewinności w kwestii oblanych testów z lipca ubiegłego roku wywołał wielkie zainteresowanie i był szeroko komentowany zarówno przez fanów, serwisy internetowe oraz innych zawodników. Nie brakowało też oczywiście tych krytycznych komentarzy.

Były mistrz wagi półciężkiej Chuck Liddell nie był przekonany tym testem, który skomentował w ten sposób.

„Nie widziałem tego, ale… czy wariograf może naprawdę coś udowodnić? Czy to jest obrona typu: „ktoś, wsypał coś do mojego napoju?” No i kto zapłacił za wariograf?”

Jeśli chodzi o Jona Jonesa, to nie mogło zabraknąć komentarza jego największego przeciwnika, czyli aktualnego mistrza dywizji półciężkiej Daniela Cormiera. „DC” poszedł jeszcze dalej w krytyce przeprowadzonego testu:

„Jon Jones wykonał test na wariografie, aby udowodnić swoją niewinność. I zamierzam to powiedzieć, Ted Bundy przeszedł test na wariografie.

Ted Bundy zdał test na wariografie i zabił gościa, który mu go przeprowadził.”

Ted Bundy był amerykańskim seryjnym mordercą, porywaczem, gwałcicielem, włamywaczem i nekofilem, który napadł i zamordował wiele młodych kobiety i dziewcząt w latach 70.

Poniżej wideo z wypowiedzią Daniela Cormiera.

One thought on “Daniel Cormier wygrał internety komentując test Jona Jonesa na wariografie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *