Daniel Cormier pozwala fanom wybrać przeciwnika do kolejnej walki

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej UFC Daniel Cormier kolejny raz oddaje w ręce fanów podjęcie decyzji dotyczącej wyboru następnego przeciwnika.

Daniel Cormier miał na początku przyszłego roku zmierzyć się z byłym mistrzem wagi ciężkiej Brockiem Lesnarem, ale w ostatnim czasie pojawiły się wątpliwości, czy do tej walki w ogóle dojdzie, a to dlatego, że Lesnar przedłużył swoją umowę z WWE. Cormier twierdził nawet, że walka z Lesnarem miałaby być jego ostatnią walką w karierze. Inną opcją jest również trylogia z byłym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem, ale ta walka również wydaje się niepewna. Oprócz tego mówi się również o rewanżu ze Stipe Miocicem, któremu Daniel Cormier odebrał tytuł mistrza wagi ciężkiej.

Tymczasem  Cormier we współpracy z siecią fast food Carlem Jr., z którą współpracował przy promocji walki z Derrickiem Lewisem na gali UFC 230 – postanowił zwrócić się do fanów w kwestii wyboru kolejnego przeciwnika.

„Co słychać? Ponieważ Carl Jr. pomógł mi dominować w zeszłym tygodniu, a fanom tak bardzo się to spodobało, ponownie nawiązujemy współpracę. Tak więc w piątek, 16 listopada w światowym dniu fast food’u, zamieść swoje selfie z Famous Star Burgerem Carla Jr., użyj hashtagu #FamousStarFight i oznacz osobę, z którą według ciebie powinienem walczyć… wróć, osobę którą zdominuję w mojej kolejnej walce. Również idę do Carla Jr. więc łap się swojego Famous Star Burgera, wstaw zdjęcie, a następnie będziemy decydować, kto poniesie porażkę następnym razem, gdy wejdę do Oktagonu. Zróbmy to, dziecinko! No dalej!”

W podobny sposób przez decyzję fanów został wybrany Volkan Oezdemir jako przeciwnik dla Daniela Cormiera z którym „DC” zmierzył się na gali UFCC 220. Zwycięzcą tego pojedynku przez TKO w drugiej rundzie został Daniel Cormier.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *