Dana White wyklucza zaproponowaną przez Conora McGregora lokalizację dla rewanżu z Dustinem Poirierem

TheMacLife

Szanse na to, że pojedynek rewanżowy Conora McGregora z Dustinem Poirierem odbędzie się na stadionie AT&T w Dallas wydają się niewielkie. Szef UFC Dana White nie jest przekonany do tej lokalizacji.

Conor McGregor oznajmił ostatnio na Twitterze, że zaakceptował walkę z Dustinem Poirierem, która miałaby się odbyć 23 stycznia. Posunął się on jednak o krok dalej, stwierdzając, że jego celem jest, aby walka odbyła się na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie – w domu Dallas Cowboys.

„Zgadzam się, 23 stycznia! Moim celem jest, żeby ta walka odbyła się na stadionie Cowboy Stadium. Prawidłowy styl! Jerry Jones jest przyjacielem i stadion może pomieścić nasze tłumy. Ja będę gotowy na Teksas i Teksas będzie gotowy na moich kibiców! Potem Manny. #McGregorSportsandEntertainment.”

Niedługo potem, McGregor zaprezentował w swoich mediach społecznościowych kolejny plakat zapowiadający walkę z Poirierem.

Jerry Jones – właściciel Dallas Cowboys – również był otwarty na ten pomysł. Ale jeśli chodzi o Dana White’a, nie jest on przekonany co do lokalizacji walki podanej przez McGregora.

„Słuchajcie, mamy bardzo dobre relacje z Jonesem od dłuższego czasu i od zawsze rozmawialiśmy o stadionie Dallas Texas. Nie wejdę na żadną arenę, na której zapełnimy tylko jedną czwartą lub połowę areny, ani nic z tych rzeczy. Kiedy kibice będą gotowi do powrotu, zrobimy to ponownie z kibicami.”

Jeśli tak rzeczywiście będzie, to wygląda na to, że kolejna walka McGregora będzie musiała odbyć się albo w UFC Apex w Las Vegas albo na Fight Island w Abu Zabi. Będzie tak jeśli McGregor nadal będzie chciał walczyć, mimo że nie zostanie spełnione jego kolejne życzenie – drugim było to, aby do walki doszło przed końcem 2020 roku.

I choć Irlandczyk zadeklarował w mediach społecznościowych, że zaakceptował walkę, to jednak zanim nastąpi jego oficjalny powrót do akcji, trzeba jeszcze podpisać umowy.

„On powiedział „tak” i Dustin powiedział „tak”, więc teraz to tylko kwestia podpisania kontraktów.”, dodał White.

Następne kilka dni na pewno powinno być interesujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *