Dana White odpowiada trenerowi McGregora na pytanie, czy żałuje decyzji usunięcia Conora z UFC 200

Buda Mendes/Zuffa LLC via Getty Images
Buda Mendes/Zuffa LLC via Getty Images

W związku z aktualnymi wydarzeniami związanymi z usunięciem Jona Jonesa z karty UFC 200 głos zabrał trener Conora McGregora.

Po tym jak ogłoszono, że Jon Jones złamał zasady polityki antydopingowej i nie zawalczy z Danielem Cormierem na UFC 200, trener John Kavanagh zadał pytanie, czy Dana White nie żałuje swojej decyzji o usunięciu z karty walk Conora McGregora.

— Zastanawiam się, czy żałuje decyzji zdjęcia go z karty po minionej konferencji?

Na odpowiedź szefa UFC, Kavanagh nie musiał długo czekać, a sam Dana White wcale się nie wysilił odpowiadając mu tylko jednym słowem mówiącym, że nie żałuje tej decyzji.

Dla przypomnienia, Conor McGregor wraz z Natem Diazem byli zawodnikami, którzy pierwotnie mieli zmierzyć się w walce wieczoru UFC 200. Decyzja Dana White’a o usunięciu McGregora z tej gali była podyktowana tym, że Irlandczyk odmówił przybycia do Las Vegas na konferencję prasową i w celach promocyjnych. Conor wytłumaczył później, że w tym czasie miał zaplanowane treningi przygotowujące go do walki i nie chciał ich przerywać.

2 thoughts on “Dana White odpowiada trenerowi McGregora na pytanie, czy żałuje decyzji usunięcia Conora z UFC 200

  1. Dalej ta sama śpiewka Łysego pewnie ze żałuję, jak wypada JJ to choć znajdą zastępstwo dla DC to nie będzie to, co dałby Rudy i Diaz. Pieprzenie o promocjach tyle kasy zarabia organizacja UFC że czasem mogła by odpuścić.

  2. Kwoty jakie zarabia UFC nie mają w tym wypadku żadnego znaczenia. Chodzi o zasady! których nie łamie się ze względu na widzimisie któregoś z zawodników. Obojętnie jak się nazywasz musisz znać miejsce w szeregu, odpuść RAZ, a zobaczysz co będzie dalej. Tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *