Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena

Dana White w rozmowie z telewizją Fox Sports 1 opowiedział o swojej decyzji o zwolnieniu Chaela Sonnena jako zawodnika oraz komentatora.

Jak już wiemy Chael Sonnen oblał drugi test antydopingowy o czym pisaliśmy tutaj. W związku z zaistniałą sytuacją, szef organizacji UFC, Dana White podjął decyzję o usunięciu Sonnena jako zawodnika oraz komentatora.

„Wiesz, nigdy nie jest łatwo podejmować decyzje takie jak ta. Chael jest osobą, która mnie obchodzi i wiem, że obchodzi też wiele osób ze stacji FOX. W jego organizmie wykryto cztery zakazane substancje. Cztery zakazane substancje przed walką tutaj w Las Vegas.

To trudne. To jedna z tych najtrudniejszych decyzji jaką trzeba podjąć. Musieliśmy to zobić.”

Jeszcze nie tak dawno sam Dana White powiedział, że Sonnen może za jakiś czas zastąpić go na stanowisku prowadzącego organizację UFC. Jak widać niczego nie można być pewnym.

9 thoughts on “Dana White o zwolnieniu Chaela Sonnena

  1. I tak Wand ostatecznie wyszedł na cwańszego, bo się zmył przed testem i można tylko zgadywać, ile nielegalnego stuffu ma/miał w organizmie, ale co i ile, na to nie ma żadnych dowodów. A co do Chaela to jest pewność… A i tak pewnie każdy coś wciąga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *