Dana White o potencjalnej walce Conor McGregor vs Donald Cerrone

Fot. UFC.com

Po niedawnej wygranej walce z Mike’em Perry na gali UFC Fight Night 139, Donald Cerrone zapowiedział, że będzie chciał wrócić do wagi lekkiej i zmierzyć się w niej z byłym mistrzem Conorem McGregorem.

Prezydent UFC Dana White ostudził rozgrzaną głowę „Cowboya” oznajmiając w rozmowie z TMZ Sports, że w tej chwili nie ma absolutnie najmniejszych szans na walkę Conor McGregor vs. Donald Cerrone.

„Nie myślimy nawet o tym. Nawet nie warto o tym mówić, bo nie wiemy, jak długie będzie zawieszenie, ile będzie kar. Nie znamy jeszcze nawet kar jakie zostaną nałożone, więc nie możemy myśleć o jego walce. To nieprawda. To absolutnie nieprawda. Oczywiście jest to walka, której chce Cowboy Cerrone, ale to nieprawda. Nie myśleliśmy nawet o przeciwniku dla któregokolwiek z tych facetów.”

Dana White miał na myśli karę, którą NSAC może i zapewne nałoży na Conora McGregora za uczestnictwo w bójce po swojej walce z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229. Rosjanina również czeka kara, ponieważ to on przeskoczył przez siatkę Oktagonu i zaatakował Dillona Danisa będąc sprowokowanym przez narożnik Irlandczyka. Następne spotkanie z komisją odbędzie się w grudniu i wówczas obydwaj zawodnicy mają usłyszeć, jakie przyznano im kary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *