Dana White: Jeśli Fedor będzie chciał dojść do porozumienia z UFC, to będzie walczył o tytuł po raz pierwszy.

 

 „Moja praca polega na tym, abym znalazł najlepszych fighterów i dał wam, fanom to co chcecie oglądać najbardziej. Chcę tego ponieważ wy tez tego chcecie. Wierzcie mi, robie wszystko aby do tego doszło. Jeśli będzie walczył w UFC to będzie to jego pierwsza walka o tytuł. Czego on chce, podbić sobie większą ilość walk czy coś innego? To jest kwestia sporna gdzie ten gość siedzi w wadze ciężkiej i nie możemy o tym dyskutować cały dzień. Fedor ma ogromne doświadczenie ale nie można też odejmować tego Brockowi. To będzie interesująca i bardzo dobra walka. Fedor jednak najpierw musi wywiązać się z umowy. Jeśli Randy pójdzie tam i załatwi tą sprawę z Fedorem, wtedy Randy weźmie się za robotę.” 


Prezydent UFC Dana White kontynuuje swoje dążenia do pozyskania najlepszego (w tej chwili wolnego agenta) mieszanych sztuk walki po tym jak organizacja Affliction zwolniła Josha Barnetta za pozytywne testy antydopingowe. „The Last Emperor” po raz kolejny jest wolnym strzelcem i ponownie jest w trakcie negocjacji z promotorami, które najlepiej będą odpowiadać jego potrzebom. Jedni twierdzą, że w tej chwili jest to dla niego ostatnia szansa w scenariuszu UFC. Teraz jeśli wkońcu dojdzie do porozumienia będziemy mogli raz na zawsze dowiedzieć się kto jest najlepszym na świecie.

6 thoughts on “Dana White: Jeśli Fedor będzie chciał dojść do porozumienia z UFC, to będzie walczył o tytuł po raz pierwszy.

  1. Fedor jest najlepszym fighterem obecnie na Swiecie wiec komentarz Dany ze po raz pierwszy bedzie walczyl o tytul jest bezsensowny 🙂 Jesli zmienia Fedorowi zapisay umowy bedziemy miec niezly spektakl jesli stanie do Walki z Brockiem zeby udowodnic wszystkim kto jest number 1 🙂

  2. Smieszne slowa: „Fedor ma ogromne doswiadczenie ale nie mozna tez odejmowac tego Brockowi”. Jak wogole mozna porownywac tych 2 ludzi? Albo to: „Czego on chce, podbic sobie wieksza ilosc walk czy cos innego?” Tymi slowami Dana White sam siebie osmiesza i oszukuje! Fedor nabija sobie walki, rekordy… :O Dana jest bezsilny probujac sciagnac Fedora do UFC i wymysla smieszne historie. BEZ KOMENTARZA !!!DrAgO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *