Dana White: Fedor ma szczękę i jest twardym gościem

bleacherreport.com
bleacherreport.com

Prezydent UFC pod wrażeniem odporności Rosjanina na uderzenia.

Na piątkowej gali Eurasia Fight Nights 50 Fedor Emelianenko (36-4 1 NC) podejmował Fabio Maldonado (22-10, 5-6 w UFC). Po ogromnych problemach w pierwszej odsłonie Ostatni Cesarz zdołał przetrwać i ostatecznie zwyciężył większościową decyzją – zdaniem wielu bardzo kontrowersyjną. Po walce słów uznania pod adresem wytrzymałości Rosjanina nie szczędził Dana White.

Oni daliby mu umrzeć przed przerwaniem walki, ale to dowodzi jak twardy, odporny i mentalnie silny jest Fedor. On tracił przytomność. Dosłownie, kiedy on wrócił na nogi … kiedy gość się chwieje tak jak on wtedy, on stał na nogach i unikał ciosów. Dalej otrzymywał ciosy od Maldonado, ale przeszedł przez to.

Ale powiem Ci: Sędziowie pozwoliliby mu umrzeć przed przerwaniem walki. Po pierwsze i po drugie, Fedor ma szczękę i jest twardym gościem.

Prezydent UFC podkreślił też, że gala z udziałem Fedora – transmitowana za pośrednictwem platformy UFC Fight Pass – wykręciła dobrą oglądalność.

Powiem Wam, że Fight Pass zrobił dobrą robotę z tą walką. Ludzie nadal chcą oglądać Fedora.

3 thoughts on “Dana White: Fedor ma szczękę i jest twardym gościem

  1. chyba faktycznie Dana chce ściągnąć Fedora, skoro mówi takie głupoty. Szczękę… Maldonado prawie go skasował, który z mocnego ciosku zdecydowanie nie słynie, a ciężcy z UFC biją dużo mocniej i Łysy o tym dobrze wie.

  2. fakt Fedor ma 40 lat,powinien skorzystać z trt,wtedy byłby lepszy.To nie ten Fedor co kiedyś ale walka z Crocopem po raz 2 byłaby przydatna.2 emerytów,ciekawe kto lepszy.Fakt Fedor w klatce nie walczył od czasu Hendo,od 5 lat,potem dostał doświadczonego Monsona,ale emeryta;młodego Ishii bez doświadczenia,wypalonego Rizzo,niedoświadczonego w MMA kickboxera Jaideepa,no i w końcu zawodnika który wyleciał z UFC.Ale…nie oszukujmy się że Maldonado nikt nie mógł znokautować,tylko Miocic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *