Dana White dał zielone światło dla walki Donald Cerrone vs Myles Jury

Dana White w dość lakoniczny sposób wyraził zgodę na pojedynek między Donaldem Cerrone a Myles’em Jury.

Wszystko zaczęło się od wymiany zdań na Twitterze między Donaldem Cerrone (25-6-1) a Mylesem Jury (15-0) w której „Cowboy” zasugerował, że „Fury” odmówił mu grudniowej walki. To właśnie wtedy Dana White został zapytany, czy w ogóle dojdzie do tej walki i szef UFC nie wysilając się zbytnio odpowiedział – „Yes”.

Jak widać zbyt wielu informacji nie podano wliczając w to datę i miejsce gdzie miałaby się odbyć ta walka, jednak w dalszej konwersacji Dana White dodał, że „Cowboy chce z nim walczyć”.

Cerrone ma niesamowite szczęście do wkręcania się w pojedynki z każdym w swojej dywizji, a przykładem tego jest przyjęcie wyzwania od Jorge Masvidala.

Menadżer Mylesa Jury, Ryan Hass również potwierdził dla Fox Sports informację o walce z Cerrone. „Potwierdziliśmy tę informację po rozmowie z UFC i jedyne co trzeba teraz ustalić, to data.”

Obaj zawodnicy wagi lekkiej mają za sobą imponującą serię zwycięstw. Jury jest niepokonany od 15 walk z czego sześć zwycięstw zanotował w UFC i jest pierwszym zawodnikiem, który znokautował Takanori Gomi. Cerrone w ostatniej walce pokonał Eddiego Alvareza i ma na koncie pięć zwycięstw z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *