Dana White: Conor McGregor ma obsesję na punkcie walki z Natem Diazem

ESPN
ESPN

Szef UFC, Dana White pojawił się w czwartek w ESPN SportsCenter i podczas wywiadu skomentował potencjalny rewanż między Conorem McGregorem i Natem Diazem oraz walkę z Floydem Mayweatherem.

— Pracujemy nad tym, co dalej dla niego Staramy się zestawić mu teraz walkę. Będzie to trochę dla niego wyzwaniem. Oczywiście walką, której on pragnie jest rewanż z Natem Diazem. Staram się, aby umowa była wykonana.

— Conor ma obsesję na punkcie tego rewanżu. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. To po prostu taki typ osobowości. On ma obsesję na tym punkcie, aby walczyć z Diazem jeszcze raz w kategorii 170 funtów.

Pierwsza walka McGregora odbyła się na UFC 196 i zakończyła się poddaniem zza pleców w drugiej rundzie, które odklepał Conor McGregor.

Dana White zapytany o potencjalną walkę między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem odpowiedział, że Floyd zaczął tę całą „kampanię reklamową” z plakatami i wpisami w serwisach społecznościowych, ale nie zrobi walki z McGregorem bez dogadania się z Whitem. Dana White nie odrzuca tej walki, ale twierdzi, że są to dwie różne dyscypliny walki i Floyd musiałby najpierw popracować nad ciosami łokciem oraz kopnięciami. Walka miałaby być oczywiście bez parteru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *