Dana White chce zorganizować trylogię między Danielem Cormierem a Jonem Jonesem, ale jest pewien problem

John Locher/AP

Prezydent organizacji UFC, Dana White chce doprowadzić do trzeciej walki między Danielem Cormierem a Jonem Jonesem, ale na drodze do zorganizowania tej walki staje team Cormiera

Serwis TMZ Sports zapytał szefa UFC o walkę Daniela Cormiera z Brockiem Lesnarem, która była zapowiadana na przyszły rok, ale Dana White nie jest przekonany, czy do tej walki w ogóle dojdzie. White ma jednak na myśli inną dużą walkę – Jon Jones vs Daniel Cormier 3.

„Nie wiem, czy Cormier stoczy swoją ostatnią walkę w przyszłym roku. Jeszcze tego nie wiemy. Myślę, że Cormier ma jeszcze kilka walk do stoczenia.

Oczywiście z ogromną chęcią zobaczyłbym walkę Jonesa z Cormierem w wadze ciężkiej. Team Cormiera chce, aby on odszedł na emeryturę. Oni chcą, żeby zakończył karierę już teraz. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować z nim ze trzy walki.”

Daniel Cormier ma w planach zakończenie kariery przed swoimi czterdziestymi urodzinami, które wypadają 20 marca, więc jest jeszcze trochę czasu na stoczenie chociażby jednej walki. Jeżeli pojedynek z Lesnarem jest niepewny, to może jest to dobra okazja do zorganizowania walki z Jonesem.

2 thoughts on “Dana White chce zorganizować trylogię między Danielem Cormierem a Jonem Jonesem, ale jest pewien problem

  1. Bardzo mądry team. Po co Cormier miałby ostatnia walkę ryzykować przegrana z Jonesem i stracić pas zamiast odejść w chwale? Nie musi nic udowadniać, osiągnął sam szczyt w tym sporcie. 2 razy między nimi doszło do walki, 2 razy się nie odbyła …. mówi się trudno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *