Cyborg – „zatrzymanie walki było dobre dla zdrowia Giny”

Jestem bardzo szczęśliwa. Byłam gotowa zmierzyć się przez pięć rund, byłam gotowa zmierzyć się z tłumem. Byłam gotowa zmierzyć się z Giną- byłam gotowa na wszystko. Preferuje muay thai, ale jeśli potrzebuję zejść do parteru to pójdę do parteru. Każdego kogo Scott Coker wystawi przeciwko mnie, stawię czoła, lecz jeśli Gina będzie chciała rewanżu, będzie mogła go mieć – bez żadnych problemów. Myślę (zatrzymanie przez sędziego ) było prawidłowe. Sędzia pokazał mały gest w 4:59 i myślę, że zatrzymanie walki było dobre dla zdrowia Giny.

2 thoughts on “Cyborg – „zatrzymanie walki było dobre dla zdrowia Giny”

  1. Muszę powiedzieć, że jej wygląd może odstraszać – i odstrasza, ale widać pokazała klasę po walce, przed walką też zachowywała się bardzo porządnie. W walce natomiast w pełni zaprezentowała swoje umiejętności i naprawdę walczyła bardzo ostro.

    Zdjęcie świetne, szkoda tylko dziewczyny, biedna Gina będzie teraz miała trudno. Oby się pozbierała i może jakaś sesyjka dla playboya, a później parę lżejszych walk i czas na rewanż, bo Cyborgowa musi z kimś walczyć – chyba, że jej facetów rzucą na pożarcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *