Cro Cop za Rodrigo Nogueira na UFC 119

(foto: mmanews.com)

Z najświeższych informacji wynika, iż Antonio Rodrigo Nogueira nie będzie w stanie walczyć u boku swego brata na UFC 119. Rodrigo, który miał stoczyć rewanżowy pojedynek z Frankiem Mirem, nabawił się kontuzji i niestety nie podoła temu wyzwaniu. Powodem jest uraz biodra, który nie obejdzie się bez operacji.

Co za tym idzie, potrzebny jest zawodnik, który zastąpi Rodgrigo w walce z Mirem. Ten zawodnik to również weteran Pride, znany wszystkim, Mirko „Cro Cop” Filipović. Mirko (27-7-2) wygrał 3 z 4 walk, które stoczył po powrocie do UFC w 2009. Jedynie wschodząca gwiazda wagi ciężkiej Junior dos Santos był w stanie go powstrzymać.

Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek. Po ostatniej walce z Patem Barrym, Mirko wygląda na zmotywowanego i chętnego do rywalizacji. Z drugiej strony mamy Franka Mira, który po przegranej z Shanem Carwinem będzie starał się podnieść z dołka i za wszelką cenę wygrać. Imponujący high kick w wykonaniu Cro Copa, czy zakręcone poddanie w wykonaniu Mira? Komu będziecie kibicować?

33 thoughts on “Cro Cop za Rodrigo Nogueira na UFC 119

  1. Gdyby Mirco byl chociaz w 80% w tak dobrej formie jak wtedy gdy wygrywał Pride to zniszczyłby Mira – Jednak jego ostatnie walki szczegolnie w UFC nei napawaja optymizmem. Wydaje mi sie ze wygra Mir choc oboje to 2 dziesiatka w wadze ciezkiej.

  2. mam nadzieję że Mirko wygra ten pojedynek, chociaż i tak już jest legendą tego sportu i ma swoje zasłużone miejsce w panteonie gwiaz mma to wygrana nad Mirem byłaby czymś wspaniałym i jako fan Mirka z całych sił wierzę że wygra i twierdze że jak najbardziej szanse ma! Mirko Legenda!!!!

  3. Mati: Mir druga 10 w ciezkich… prosze was…w UFC jest rowno na 5 miejscuLesnar, Cain, JDS, Carwin, Mir, a ogolnie tylko Fedor jest jeszcze przed nim…

    chyba żartujesz ze Mir by pokonał Overeema ? to jest jeden z najbardziej przereklamowanych zawodnikow i zdecydowanie jest to druga 10 ciezkich na świecie

  4. b: przereklamowany???Mir przy dobrym dniu ma szanse wygrać z każdym a już na pewno poskłada dziadka mirka.. JDS jest najbardziej przereklamowany

    chyba oszalales ze moze wygrać z każdym – czołówka wagi cieżkiej to go zmiecie bez mniejszych problemow.A ty kilof przestan mi pisac ze nie mam pojecia bo jesli piszesz tak o Overemie to znaczy ze gównoo znasz sue na tym sporcie wiec zamknij paszcze i nie błaźnij sie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *