Cris Cyborg wciąż ma w planach walkę z Amandą Nunes w lipcu

Mike Roach & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Plan na super walkę między mistrzyniami wag piórkowej i koguciej UFC, Cris „Cyborg” Justino i Amandą Nunes został pokrzyżowany przez zestawienie Justino na galę UFC 222, ale Cyborg wciąż liczy, że do ich walki dojdzie w lipcu.

Cris Cyborg zmierzy się w następnej walce w obronie tytułu z Yaną Kunitskayą w głównym pojedynku wieczoru gali UFC 222. Ta walka zastąpi dotychczasową walkę wieczoru między mistrzem wagi piórkowej Maxem Holloway’em a Frankie Edgarem, która z powodu kontuzji mistrza została odwołana. Edgar zmierzy się z Brianem Ortega w co-main event’cie gali.

Cris Cyborg jest jednak przekonana, że co się odwlecze, to nie uciecze i jej walka z Amandą Nunes wciąż jest aktualna i odbędzie się tak jak zakładano w lipcu na gali UFC 226.

Poniżej oświadczenie Cris Justino dotyczące pojedynku z Amandą Nunes:

„Amanda, nie martw się, masz przed sobą dziewczyny, takie jak Cat Zingano i Ketlen Vieira. Nasza walka w lipcu jest nadal aktualna.”

Oczywiście, Cyborg musi najpierw wygrać pojedynek z Yaną Kunitskayą i obronić tytuł, aby walka mistrzowska z Amaną Nunes miała sens, ale wydaje się, że jeśli obejdzie się bez niespodzianki, to Brazylijka powinna wygrać z Rosjanką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *