Cris Cyborg vs. Lina Lansberg i Renan Barao vs. Phillipe Nover na UFC Fight Night 95

Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty Images

Poznaliśmy dwie walki brazylijskiej gali.

Jak poinformował portal UOL walką wieczoru gali UFC Fight Night 95 będzie pojedynek Cris Justino (16-1 1 NC, 1-0 w UFC) z Liną Lansberg (6-1, 0-0 w UFC), bój ten odbędzie się w limicie 140 funtów.

Cyborg ma za sobą debiut w największej organizacjo MMA na świecie, na gali UFC 198 Brazylijka szybko rozprawiła się z Leslie Smith. Dla Lansberg pojedynek z Justino będzie pierwszym w klatce UFC, Szwedka  obecnie jest na fali sześciu kolejnych zwycięstwach odniesionych w przeciągu 3,5 roku.

Porta podał też informacje, że co-main eventem gali będzie starcie w kategorii piórkowej między Renanem Barao (33-4 1 NC, 8-3 w UFC) i Phillipe Noverem (11-6-1, 1-4 w UFC).

Brazylijczyk na gali UFC Fight Night 88 stoczył swoją pierwszą walkę w limicie wagi piórkowej, pojedynek z Jeremym Stephensem przegrał na punkty. Wcześniej Renan zaliczył przegraną w starciu z T.J. Dillashawem. Nover od czasu ponownego zakontraktowania przez UFC walczył 2-krotnie, najpierw pokonał Yui Chul Nama a później przegrał z Zubairą Tukhugovem.

Gala UFC Fight Night 95 odbędzie się września w stolicy Brazylii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *