Cris „Cyborg” sceptycznie na temat potencjalnych walk z Rondą Rousey i Amandą Nunes

Buda Mendes/Getty Images

Pojedynki między mistrzami dwóch dywizji stają się coraz bardziej popularne, ale w przypadku mistrzyni wagi piórkowej Cris „Cyborg” Justino sprawa nie jest tak oczywista.

Mistrzyni wagi piórkowej nie jest zainteresowana pojedynkiem z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes i przedstawiony przez nią powód jest bardzo prosty o czym powiedziała TMZ Sports.

„Cyborg” stwierdziła, że wolałaby nie walczyć ze swoją rodaczką Amandą Nunes. Dodała jednak, że jeśli zaistniałaby taka sytuacja, że brakowałoby pretendentek do walki o pas, to ostatecznie mogłaby zmierzyć się z Nunes.

Justino została również zapytana o potencjalny powrót Rondy Rousey do Oktagonu i ewentualną walkę z nią. Brazylijka stwierdziła, że nie sądzi, by Rousey miała zamiar wrócić jeszcze do rywalizacji, ponieważ osiągnęła już swój szczyt, ale nie wyklucza tego. Walka między nią a Rondą również wydaje jej się bardzo mało prawdopodobna, ale tutaj również Justino nie zamyka ostatecznie drzwi do tej walki.

Cris Cyborg przygotowuje się do swojej pierwszej obrony tytułu, po zdobyciu go w walce z Tonyą Evinger, którą pokonała przez TKO na UFC 214. Teraz Justino zmierzy się z byłą mistrzynią wagi koguciej Holly Holm. Pojedynek jest zaplanowany na galę UFC 219, która odbędzie się 30 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *