Cris Cyborg poinformowała, że otrzymała telefon z propozycją walki z Megan Anderson

Cris „Cyborg” Justino poinformowała na swoim Instagramie, że otrzymała telefon z propozycją kolejnej walki.

Ledwie kilka dni po gali UFC 219 na której Cris Cyborg (18-1 MMA, 3-0 UFC) pokonała Holly Holm i obroniła tytuł wagi piórkowej, Brazylijka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że dostała propozycję na kolejną walkę. Chodzi o pojedynek z byłą mistrzynią wagi piórkowej Invicta FC Megan Anderson (8-2 MMA, 0-0 UFC).

„Dostałam telefon z pytaniem, czy mogłabym zawalczyć z Megan Anderson w jej ojczystym kraju (Australia) i powiedziałam „Tak!”.

Co ciekawe Justino zaraz po gali UFC 219 powiedziała, że chciałaby teraz w swojej kolejnej walce zmierzyć się właśnie z Megan Anderson na gali UFC 221 w australijskim Perth. Cyborg była już kiedyś zestawiana z tą zawodniczką, ale Anderson musiała wycofać się z powodu problemów osobistych.

Co trzeba mieć jednak na uwadze to, że nie jest to oficjalna informacja potwierdzona przez organizację i nie wiadomo, czy do Justino dzwonili urzędnicy UFC.

UFC 221 odbędzie się 11 lutego w Perth Arena w Perth w Australii Zachodniej. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi średniej Robertem Whittakerem (19-4 MMA, 10-2 UFC) i Luke’em Rockholdem (16-3 MMA, 6-2 UFC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *