Cris „Cyborg” Justino zainteresowana walką z Mieshą Tate

Cyborg vs Tate

Pomijając walkę z Rondą Rousey, której nie możemy się doczekać, pojedynek Cris Justino z Mieshą Tate byłby równie ciekawy.

Miesha Tate już wcześniej wyraziła chęć stoczenia super walki z mistrzynią wagi piótkowej Invicta FC, Cristiane Justino. Obie zawodniczki mogłyby spotkać się w kategorii catchweight 140 funtów. Justino zawsze była zestawiana do walki z Rondą Rousey, ale teraz wydaje się, że walka z Tate byłaby dobrym sprawdzianem przed pojedynkiem w kategorii 135 funtów.

„Wiecie, jestem mistrzynią Invicta FC w kategorii piórkowej, ale lubię wyzwania. Wszyscy moi fani rozmawiają o tej walce i do ostatniego pojedynku łatwo zeszłam do 145 funtów. Jeśli Miesha Tate mówi, że może walczyć ze mną w 140 funtach i jeśli uda mi się zejść do tej wagi, a później do 135, to będzie dobrze.”

Pozostanie jedynie pytanie, czy Cris „Cyborg” będzie w stanie bez komplikacji zejść do tej wagi, a później do wagi Rondy Rousey. Co sądzicie o pojedynku z Mieshą Tate? Wydaje się, że to może być dobry start w UFC dla Justino.

One thought on “Cris „Cyborg” Justino zainteresowana walką z Mieshą Tate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *