Cris Cyborg jest przekonana, że dojdzie do walki z Rondą Rousey

cris cyborg

Cris „Cyborg” Justino przygotowuje się do walki w obronie pasa wagi piórkowej Invicta FC z Charmaine Tweet na gali Invicta FC 11, ale ciągle pojawiają się pytania o jej walkę z Rondą Rousey.

Obie walczą dla innych promotorów, „Cyborg” jeszcze nie udowodniła, że może zbić wagę do 135 funtów aby stanąć naprzeciwko mistrzyni wagi koguciej UFC, ale Cris jest pewno, że ich ścieżki w końcu skrzyżują się w octagonie.

„Myślę, że dojdzie do tej walki. Myślę, że fani chcą tego i doprowadzą do zorganizowania tej walki. Na razie jestem skupiona na kolejnym wyzwaniu. Moją najbliższą rywalką jest Charmaine Tweet”.

„Wierzę, że wszystko jest możliwe. Teraz próbuję nowej diety, wcześniej też ją miałam, ale dopadła mnie kontuzja. Spróbuję zrobić 135 funtów, jeśli się nie uda, będziemy chcieli zorganizować tą walkę w wyższej wadze. Cieszę się na tą walkę, będę dawać z siebie wszystko aby do niej doszło, dla moich fanów, dla mnie i mojej rodziny.”

Rousey jasno się wypowiedziała, że walka z Cris jest możliwa tylko w limicie 135 funtów i nie zamierza robić wyjątków dla „oszustki”, która nabiła się mięśniami wspomagając się sterydami. „Cyborg” w 2012 nie przeszła testu antydopingowego na obecność sterydów w organizmie. „Cyborg” nie unika tego tematu, rozumie krytykę i twierdzi, że dostała nauczkę i więcej się to nie powtórzy. Popiera też wyrywkowe testy antydopingowe, jak ten, któremu została poddana w zeszłym tygodniu.

„Tak, poddałam się testowi i nie mam z tym problemu. To moja praca. Każdy popełnia błędy, ja popełniłam go raz.”

Na razie nie ma oficjalnych wyników, ale muszą być one negatywne, aby „Cyborg” mogła bronić pasa w walce z Tweet.

„Myślę, że to ogromna szansa dla mnie, jestem bardzo podekscytowana możliwością obrony pasa Invicta. Czuję się wyróżniona możliwością walki dla wielkiego promotora w Los Angeles, jestem gotowa.”

W ten sam weekend, w tym samym mieście Ronda Rousey będzie bronić pasa mistrzowskiego wagi koguciej UFC w walce z Cat Zingano.

3 thoughts on “Cris Cyborg jest przekonana, że dojdzie do walki z Rondą Rousey

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *