Conor McGregor vs Dustin Poirier 2 oficjalnie na UFC 257 i prawdopodobnie na „Fight Island”

Wszystko wskazuje na to, że oczekiwany pojedynek rewanżowy między byłym podwójnym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej UFC Conorem McGregorem a byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Dustinem Poirierem dojdzie do skutku i odbędzie się na gali UFC 257.

W czwartek, Conor McGregor podpisał kontrakt na walę, w związku z czym zmierzy się w rewanżu z Dustinem Poirerem na gali UFC 257, która ma się odbyć 23 stycznia. Oto komentarza McGregora dotyczący pojedynku.

„Jestem bardzo wdzięczny za to, że niedługo wrócę i znów będę mógł robić to, co kocham. Nie mogę się doczekać nowego testu z Dustinem od naszej pierwszej walki, pokazując jednocześnie mój własny, niesamowicie głęboki arsenał broni. Jakiekolwiek narzędzie będzie potrzebne w nocy walki, zostanie wyciągnięte z tego ekwipunku.

Jestem również bardzo podekscytowany możliwością pomocy Dustinowi w jego organizacji charytatywnej „The Good Fight Foundation”, która poprzez darowiznę zbuduje salę gimnastyczną/pomieszczenie dla pokrzywdzonej młodzieży w jego rodzinnym mieście. Bardzo mi się to podoba i zobowiązuję się do wpłacenia takiej samej dotacji w moim rodzinnym mieście! Obydwa miejsca z dedykacją do nadchodzącej walki.”

Chociaż gala nie ma oficjalnie wyznaczonego miejsca, Dana White chciałby, aby odbyła się ona na „Fight Island” w Abu Zabi.

„Mam zamiar zorganizować to podczas International Fight Week”, powiedział White w rozmowie z Barstool Sports. „Nowa Etihad Arena będzie otwarta, a ta rzecz została zaprojektowana z myślą o nas. Koncerty, imprezy przy basenie, wszystkie rodzaje fajnych rzeczy. I, tak, mam nadzieję, że wrócą fani. … To jest to, do czego zmierzam.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *