Conor McGregor przypomniał o swoim zwycięstwie z Maxem Holloway’em, ale takiej odpowiedzi od Hawajczyka się nie spodziewał

allmaxnutrition.com

Conor McGregor przebywał przez weekend m.in w Bostonie, gdzie uczestniczył w meczu NHL z udziałem drużyny Boston Bruins. Irlandczyk został zaproszony do TD Garden jako gość specjalny, a przypomnijmy, że na tej samej arenie McGregor pokonał w 2013 roku Maxa Hollowaya.

Conor McGregor nawiązał do tej walki w swoim wpisie na Twitterze, rozpoczynając słowną potyczkę z aktualnym mistrzem wagi piórkowej Maxem Holloway’em.

„McGregor’s Garden! A teraz, gdzie do c***a są okulary przeciwsłoneczne?”

Złotousty Irlandczyk pisząc tego tweeta jeszcze nie wiedział, że Hawajczyka stać na tak znakomitą i bardzo ciętą ripostę, którą Max Holloway zamieścił w kilku wpisach punktując nimi Conora McGregora.

„Lol, dajesz brachu. Cieszę się, że wspominasz w Bostonie swoje najlepsze lata.

Ale jeśli mówimy o przeszłości, pamiętaj o tym: ja miałem 21 lat. Ty miałeś 25 lat.”

Holloway porównał osiągnięcia swoje oraz McGregora w wieku 21 i 25 lat

„Oto ja w wieku 25 lat”

„To ty w wieku 21 lat”

„Dennis [Bermudez] również mnie pokonał tamtego lata, więc jeśli pokonanie 21-letniego Maxa jest dla ciebie cennym trofeum, to gratuluje ci, dzielisz je z Dennisem.”

„Wiesz, z kim ja dzielę się tymi trofeami? Z nikim.

I wiedz jedno. Ja też pokonałbym 21-letniego Maxa, ale skończyłbym go w dwóch rundach i nie pozwoliłbym mu zabrać swojego więzadła.”

McGregor postanowił odgryźć się Maxowi:

„Wziąłem swoje więzadło i wsadziłem ci je w tyłek tamtej nocy, dzieciaku. Czy przypadkiem wciąż go tam nie masz? Szukam go od lat. Wszystkiego najlepszego w dniu św. Patryka.”

Holloway nie pozostawił tego bez odpowiedzi:

„Proszę, takiego gangsterskiego mistrza chce świat. Tak, mam je. 21-letnia łajza z białym pasem o imieniu Max dał mi je, abym ci je zwrócił w Dublinie. Cieszę się, że odzyskałeś Bostonie pewność siebie. Swoje więzadło będziesz mógł odzyskać w Vegas w lipcu.”

Jak widać Max Holloway nie boi się angażować w słowne potyczki z Conorem McGregorem. Mistrz  wagi piórkowej w swojej kolejnej walce zmierzy się Dustinem Poirierem na gali UFC 236, która odbędzie się 13 kwietnia w Atlancie. Stawką tego pojedynku będzie tytuł tymczasowego mistrza wagi lekkiej. Z kolei Conor McGregor zapowiedział swój powrót do Oktagonu w lipcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *