Conor McGregor i jego nowa rola menadżera sportu

Conor McGregor Instagram

Wydaje się, że możliwości i działania Conora McGregora są nieograniczone i trudno powiedzieć, gdzie są granice dla mistrza wagi lekkiej UFC, ponieważ za każdym razem wraca z kolejnym pomysłem łamiąc rekordy i schematy.

Po dwóch walkach z Natem Diazem, pojedynku z Eddie Alvarezem i zdobyciu tytułu mistrza wagi lekkiej oraz walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem i wywołaniu chaosu na gali konkurencyjnej organizacji Bellator w Dublinie, Conor idzie dalej niczym taran. Jakby tego było mało McGregor domaga się udziałów w UFC i chce być włączony w skład współwłaścicieli.

Aktualnie Conor McGregor jest najbardziej rozpoznawalnym, najlepiej opłacanym zawodnikiem bijącym wszelkie rekordy również te nie związane z samą walką. Czy to się komuś podoba, czy nie jego nazwisko promuje teraz całe MMA, a on sam staje się coraz bardziej wpływową i majętną postacią.

Właśnie dlatego jest on doskonałym rzecznikiem nowego przedsięwzięcia w jakim bierze udział, a mianowicie chodzi o zarządzanie sportem i promocją sportowców.

McGregor umieścił na Instagramie wpis w którym ogłosił swoje nowe ambitne plany i przekazał wiadomość swoim kolegom sportowcom nie tylko z MMA, aby dołączyli do grupy Paradigm Sports Management zajmującą się promocją sportowców z takich dyscyplin jak MMA, Futbol, piłka nożna i koszykówka.

„Przyjdź zarobić prawdziwe pieniądze w @paradigmsm!

Widzimy, że sportowcy na co dzień nie są opłacani tak jak powinni i jest to cholernie przykre.

Sprawdź fakty i skorzystaj z programu. Jesteśmy tymi, którzy przyniosą ci kupę kasy w krótkim czasie.

Sprawdź naszą klientelę NFL, naszą klientelę MMA, naszą klientelę NBA, naszą klientelę MLB, WSZYSCY JESTEŚMY OPŁACENI!

Głoście to do wszystkich członków zespołu, szlifujcie dalej swoje umiejętności i kontynuujcie wspinaczkę, dotrzemy do was na każdy sposób!

Paradigm Sports i McGregor Sports!

Sięgnij po to i zbuduj swoje imperium!

G.P #GetPaid”

Wśród zawodników MMA będących pod opieką Paradigm SM są takie nazwiska jak: Conor McGregor, Michael Bisping, Jimi Manuwa, Megan Anderson, James Gallagher, Stephen Thompson, Tony Ferguson, Chris Weidman, Rico Verhoeven, Lorenz Larkin, Gunnar Nelson oraz wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *