Cody Garbrandt: Zawalczę z T.J. Dillashawem na UFC 217

Mistrz wagi koguciej poinformował o swojej następnej walce.

Jak informuje sam Cody Garbrandt (11-0, 6-0 w UFC), podczas gali oznaczonej numerem 217 dojdzie do konfrontacji mistrza wagi koguciej z byłym klubowym kolegą, T.J. Dillashawem (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC). Zawodnicy mieli ze sobą walczyć na UFC 213, ale wtedy na przeszkodzie stanęła kontuzja pleców Cody’ego.

Garbrandt ma za sobą niezwykle udany, 2016r. Po wygranych przez nokaut w rywalizacjach z Augusto Mendesem, Thomasem Almeidą i Takeyą Mizugakim Cody dostał szansę walki o pas. Podczas UFC 207 reprezentant Team Alpha Male pokonał Dominicka Cruza i zdobył mistrzowski pas.

Dillashaw w 2014r. niespodziewanie zdobył mistrzowski tytuł pokonując Renana Barao. Następnie T.J. dwukrotnie obronił pas, który później stracił na rzecz Dominicka Cruza. Obecnie jest na fali dwóch kolejnych zwycięstw po wypunktowaniu Raphaela Assuncao i Johna Linekera.

Gala UFC 217 odbędzie się 4 listopada w Nowym Jorku.

4 thoughts on “Cody Garbrandt: Zawalczę z T.J. Dillashawem na UFC 217

  1. Dobra walka bedzie. W cale sie nie zdziwie jak TJ wygra. Jego styl jest inny niz Cruza i o ile Cody z Cruzem niezle sobie radzil o tyle z TJem moze byc roznie. Faworytem wiadomo Cody, ale walka moze byc zacieta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *