Cody Garbrandt: On chce przejść do innej dywizji lub odejść na emeryturę zanim będzie miał walczyć ze mną

Getty images / UFC
Getty images / UFC

Reprezentant Team Alpha Male uważa, że obecny mistrz nie będzie chciał z nim walczyć.

Cody Garbrandt (9-0, 4-0 w UFC, #8 w rankingu UFC) jest obecnie jednym z najmocniejszych kandydatów do titleshota, ale teraz ma zaplanowaną walkę z Takeyą Mizugakim (21-9-2, 8-4 w UFC, #11 w rankingu UFC) na UFC 202. No Love uważa, że obecny mistrz kategorii koguciej, Dominick Cruz (22-1, 4-0 w UFC) za wszelką cenę będzie chciał uniknąć walki z nim.

Dominick Cruz nie może nikogo znokautować. Ma ręce z waty…Dominick wie, że idę po niego, jak każdy. Jest mistrzem, więc ma X na plecach, ale ja na pewno jestem w jego głowie i on wie, że nie chce walczyć ze mną. Dlatego on chce przejść do wyższej kategorii, mówi o przejściu do dywizji piórkowej i walkach z innymi zawodnikami. On chce przejść do innej dywizji lub odejść na emeryturę zanim będzie miał walczyć ze mną.

Ja po prostu uważam, że ten gość to głupek. Nie lubię jego stylu. Myślę, że on jest zawodnikiem punktowym, on wychodzi tam by punktować i pokonywać każdego decyzją. On nie wychodzi i nie jest prawdziwym zawodnikiem. On próbuje punktować przeciwników. To jest gra. Wychodzimy tam by kończyć walki przed czasem.

3 thoughts on “Cody Garbrandt: On chce przejść do innej dywizji lub odejść na emeryturę zanim będzie miał walczyć ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *