Co w UFC piszczy… – 31.10.2009

Kolejna dawka informacji prosto z największej na świecie organizacji MMA. Dziś w menu: prawdopodobne odwołanie walki Silvy z Belfortem, trening Michaela Bispinga do UFC 105 i pojedynku z Denisem Kangiem, Brandon Vera o swoim idolu – Randym Couture, trener Nogueiry o treningu Mai, a na koniec filmik, w którym Lyoto Machida po raz enty opowiada o swojej walce z Shogunem  – nie wiedzieć czemu, yahoo! sports usunęło filmik ze swojego serwera.

Walka Silvy z Belfortem zostanie przełożona?

Jak informuje MMAJunkie, w związku z kontuzją łokcia „Spidera”, walka obu gentelmanów zostanie najprawdopodobniej przełożona na nieco późniejszy termin. Zdaniem menadżera Eda Soaresa, menadżera Andersona Silvy, jego podopieczny nie zdąży się tak szybko wykurować. Cóż – można było się tego spodziewać, w końcu rozpiska wyglądała zbyt pięknie – dwa pojedynki mistrzowskie na jednej gali to dla losu zdecydowanie za dużo.


Bisping trenuje do UFC 105

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=O4B3yo2uRyY]


Brandon Vera po raz kolejny o Randym

„Chcę, żeby Randy wiedział, że to on jest powodem, dla którego tu jestem, to dzięki niemu zacząłem i dzięki niemu cały czas ciężko prę do przodu. Zwykle moi trenerzy mówią 'Jeszcze jedna runda!', ja na to 'Nie, zróbmy jeszcze trzy. Jeszcze trzy i pójdziemy do domu. Wtedy zaliczę ten dzień do udanych'. W tym momencie jestem tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłem. Jestem tym podekscytowany. Nie wiem, co się wydarzy, ale napewno będę się tego trzymał.”


Trener Minotauro Nogueiry mówi o treningu Demiana Mai

„Od paru tygodni wykonujemy świetną robotę. Nie pozostawiamy nawet niedziel, więc widać u niego postęp. Demian poprawia technikę, ma dobry plan. Ćwiczymy tak atak jak i obronę. Bardzo ważne są przejścia z ataku do parteru, w czym Demian jest ekspertem.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *