Claudia Gadelha z powodu kontuzji nie zawalczy na UFC w Krakowie – niepotwierdzona informacja

enlapelea.com
enlapelea.com

Czekaliśmy dłużej, by móc potwierdzić informację o tym, że Claudia Gadelha doznała kontuzji, ale jak dotąd pojawiło się jedynie oświadczenie zawodniczki, które szybko usunęła ze strony.

Claudia Gadelha miała umieścić informację o swoich problemach na Instagramie, ale tekst został bardzo szybko zdjęty. Mimo tego udało się zachować zrzut oświadczenia Brazylijki.

Claudia Gadelha2

„Mam dla Was bardzo smutną wiadomość o tym, że muszę wycofać się z walki w Polsce, która odbędzie się 11 kwietnia. Doznałam skurczów mięśni pleców podczas treningu zapasów i odczuwam duży ból, kiedy poruszam karkiem i ramionami. Będę musiała zrezygnować z treningów na 20 dni przez co nie będę mogła zawalczyć za 17 dni. Przepraszam fanów, którzy bardzo czekali na tę walkę. Mam nadzieję, że spotkam się z Aisling Daly już wkrótce, by bronić honoru Brazylli przed Irlandią wobec tego, jakie g***no mówiła podobnie jak jej partner treningowy Conor McGregor!!”

W chwili obecnej nie ma oficjalnego potwierdzenia, czy faktycznie Gadelha nie wystąpi na UFC Fight Night 64 w Krakowie. Krążą komentarze mówiące o tym, że UFC poprosiło Claudię o usunięcie tej wiadomości przed oficjalnym ogłoszeniem jej przez organizację. Jeśli informacja się potwierdzi będzie to druga zmiana w karcie walk. Wczoraj poinformowano, że Jason Saggo doznał kontuzji i nie zawalczy z Marcinem Bandlem. Dziś pojawiły się informacje, że jego nowym rywalem ma być 25-letni Szkot, Steven Ray (16-5), który jeszcze nie walczył w UFC.

4 thoughts on “Claudia Gadelha z powodu kontuzji nie zawalczy na UFC w Krakowie – niepotwierdzona informacja

  1. Ale to też nic pewnego, bo to odpowiedź na to, co napisała Gadelha. Dokąd nie będzie oficjalnego komentarza także ze strony UFC, to nic nie jest pewne. Zdaje się jednak, że jeśli nie ma do teraz jasnej odpowiedzi, to może faktycznie tej walki nie być. Szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *