Chris Weidman otrzymuje czarny pas BJJ

Twitter / Serra BJJ
Twitter / Serra BJJ

Mistrz wagi średniej UFC Chris Weidman w końcu doczekał się czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu.

Teraz przegrana z Vitorem Belfortem na UFC 187 przez poddanie byłaby obciachem 😉 Zawodnicy mieli spotkać się już wcześniej, początkowo na UFC 175, ale Belfort nie przeszedł testów antydopingowych, a później na UFC 184, jednak „All Amercian” doznał kontuzji i pojedynek znów trzeba było przełożyć. Oby teraz ani mistrzowi, ani pretendentowi nic nie stanęło na drodze, aby fani mogli ich zobaczyć w starciu 23 maja 2015.

6 thoughts on “Chris Weidman otrzymuje czarny pas BJJ

  1. Chris to gość który odnosił sukcesy w zapasach, wpojedynkach mma zawsze schodzil jako wygrany, jest mistrzem ufc a do tego zdobyl czarny pas bjj. Jest na szczycie. Jednak w przeciwieństwie do swojego kolegi z wyzszej kategorii, byłego mistrza ufc Jona Jonosa, Weidman odnosi także sukcesy poza klatką. Takiego człowieka można nazwać prawdziwym mistrz. Po dwóch walkach ze Spiderem dość długo obstawałem za tym, że Chris nie pokonał Andersona. Jednak Weidman udowadnia, że nie jest mistrzem z przypadku. Czekamy na walkę z Belfortem !

  2. Jest dobry w kulankach , szczerze myslalem ,ze on ma juz ten pas. Poddanie nie bedzie szokiem dla mnie niezaleznie kto zapnie technike a kto odklepie. Obaj jakos mocno na nie nie poluja ale wiedza kiedy nadarzy sie okazja jak eliminowac przeciwnikow w ten sposob

  3. Przecież on na ADCC już w 2009 ledwie przegrał na punkty z Andre Galvao, jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie w ogóle, w tej walce dwukrotnie był bliski poddania przeciwnika. A wtedy miał purpurę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *