Charles Oliveira chciałby zawalczyć na Metamoris

Brazylijczyk chętnie podjąłby walkę na same poddania.

Charles Oliveira (18-4 1 NC, 6-4 1 NC w UFC, 14# w rankingu UFC) w oktagonie UFC odniósł już 6 zwycięstw z czego każde przez poddanie. 5 września w rewanżowej walce zmierzy się z Nikiem Lentzem (25-6-2 1 NC, 9-3-1 1 NC w UFC, 8# w rankingu UFC). W ostatnim wywiadzie powiedział, że bardzo chętnie zaakceptowałby zaproszenie od Metamoris.

Z pewnością przyjąłby zaproszenie na walkę na Metamoris. Jeśli nie kolidowałoby to z UFC, zaakceptowałbym taką walkę. W UFC są znakomici grapplerzy. Na przykład Ronaldo Jacarei Thiago Tavares z Brazylii, Jim Miller z USA. Jeśli dostanę zielone światło od UFC, na pewno tam zawalczę.”

Poza tym Charles nadal jest skupiony na poprawianiu swojego miejsca w dywizji piórkowej.

Zawsze chcę być dobrze przygotowany. Chcę być jednym z najlepszych zawodników, chcę walczyć z najlepszymi. W dywizji są znakomici zawodnicy. Myślę, że nie jestem daleko od najlepszych ale teraz jestem skupiony na pokonaniu Lentza. Potem, siądę z moim zespołem i pomyślimy co dalej. Moim celem było wygranie 3 walk w roku, już wygrałem 2. Jestem teraz bardziej dojrzały. Wcześniej, po wygraniu 2 walk chciałem walczyć ponownie jak najszybciej nie myśląc zbyt wiele.”

Występ Oliveiry na zasadach Metamoris mógłby być bardzo ciekawy, tylko z kim go zestawić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *