Chael Sonnen vs Renato 'Babalu' Sobral na Metamoris 6

Sonnen vs Sobral

Dawni wrogowie spotkają się ponownie, by po latach spotkać się w trzecim pojedynku. Tym razem jednak Chael Sonnen i Renato Sobral zmierzą się na Metamoris 6.

Pojedynek ma się odbyć 9 maja na kolejnej edycji prestiżowego turnieju grapplingowego – Metamoris 6. Założycielem turnieju jest Ralek Gracie, który potwierdził tę informację i dodał, że Metamoris 6 zostanie zorganizowane w Los Angeles. Gracie powiedział też, że pojedynek Sonnena z Sobralem nie będzie walką wieczoru.

Metamoris, to turniej w którym zawodnicy walczą na dystansie 20 minut i nie ma w nim punktacji więc wygrana może być jedynie przez poddanie.

Chael Sonnen zadebiutował w Metamoris 4 w sierpniu zeszłego roku jednak przegrał przez poddanie w walce z Andre Galvao. Renato Sobral walczył na Metamoris 3 w marcu zeszłego roku, a pojedynek z Deanem Listerem zakończył się remisem.

W wywiadzie dla MMA Prime, Sobral powiedział, że bardzo chce zawalczyć z Sonnenem.

„Babalu” pierwszą walkę MMA z Sonnenem przegrał przez decyzję, a odbyła się ona w 2003 roku na gali Hitman 3. Druga walka w 2005 roku, to udany rewanż Brazylijczyka i zarazem porażka Sonnena przez duszenie trójkątne w debiucie dla UFC na gali UFC 55.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *