Cage Ring Championship #7 „Annihilation” – Mateusz Piskorz vs Thibaud Larchet

Cage Ring Championship, jedna z najszybciej rozwijających się federacji mieszanych sztuk walki w Irlandii powraca! CRC kontynuuje serie swoich gal wraz z kolejną CRC # 7 „Annihilation”. Fani mieszanych sztuk walki mogą liczyć na zapierające dech w piersi pojedynki.

** K-1 ** MMA ** Muay Thai ** Submission Fight **

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 21 stycznia w najlepszym nocnym klubie w Dublinie, Swords – The Wright Venue!

CRC to coś więcej niż walka – to prawdziwe show, wyzwanie, sprawiedliwość, równość i prawdziwa rywalizacja!

20 – walk wieczoru w formule Full contact
7 – walk o tytuły mistrzowskie

Pro K-1 tytuł wagi ciężkiej

Pro K-1 tytuł w kategorii 70kg

Pro Grappling EBI rules tytuł w kategorii 82,5kg

Ammy tytuł wagi ciężkiej MMA

Ammy tytuł wagi lekkiej MMA

Ammy tytuł wagi koguciej MMA

Ammy K-1 tytuł w kategorii 78kg

Karta główna

Pro K-1 walka o tytuł wagi ciężkiej
Daragh Kenedy (Kokoro Gym Ireland) Vs Łukasz „Punisher” Parobiec (Masac Gym England) – Champion

Pro K-1 walka o tytuł w kategorii 70kg
Champion- Jack Kelly (Jai Sua Muay Thai Bray) Vs Szymon Kozak (Fantom Team Dublin)

Pro MMA kategoria super półśrednia
Mateusz „JUHAS” Piskorz (SBG Ireland) vs Thibaud „Never Die” Larchet (MMA Factory France)

Pro MMA kategoria super kogucia
Dylan Sheehan (Samson Martial Arts Cork) vs Paweł Polityło (Fantom Team Dublin)

Pro MMA – kategoria lekka
Jeanderson „The Jungle” Castro (P.C.A) Vs Waldemar Cichy (MMA Nenagh Warrior)

Pro Grappling EBI rules walka o tytuł w kategorii 82,5kg
Champion- Adrian Elbert (SBG Tullamore) Vs Vlatko Krasić (Fantom Team Dublin)

Karta wstępna

A/M Walka o tytuł wagi ciężkiej MMA – wakat
Ryan Spillane (SBG Cork City) Vs Farid Sahija (Husaria Team Naas)

A/M Walka o tytuł wagi lekkiej MMA
champion- Kenny Mokhonoana (C-MAC) vs Ryan O’Connor (SBG Cork City)

A/M Walka o tytuł wagi koguciej MMA
Ronan Butler (SBG Cork City) vs Mattis Zaharov (Ryoshin Fight Team)- champion !!

A/M kat. kogucia: Jonathan Delaney (SBG Cork City) Vs Karl McConway (Shaolin MMA Galway)
A/M kat. super kogucia: Dylan Donovan (SBG Cork City) Vs Nahom Alem (C-MAC)
A/M kat. kogucia: Brandon Myers (SBG Charlestown) Vs TBA
A/M kat. piórkowa: Patrick Lehane (SBG Cork City) Vs Damien O’Hea (Samson Martial Arts Cork)

A/M Muay Thai 49kg
Aeilish O’Hanlon (SBG Cork City) Vs Kattaya Sabath (Fantom Team Dublin)

A/M Muay Thai 68kg C class
Wojtek Tomaszewski (Dragon BJJ Ballincollig) vs Michał Wolski (Fantom Team Dublin)

A/M K-1 walka o tytuł w kategorii 78kg – wakat
Niall Tucker (Coleman Combat) Vs Andreeas Binder (Shaolin MMA Galway)

A/M K-1 65kg
Fereydoon Fajik (Relentless Muay Thai/K1) Vs Conor Murphy (D-MAS-F)

Walki czekające na zestawienie

Pro K-1 65kg Dawid Wogan Jr (Fantom Team Dublin)
Pro K-1 61kg Aaron O’Reilly 17yr (Orgins ) 1-0
Pro K-1&MT 62kg Feamale Eimer Codd 5C/2B/1A/1K-1 (Valhala Wexford)
Pro K-1 57kg Fabio Don Viti (Ryoshin Fight Team)
A/M Muay Thai 60kg Eugene Tinjala (Fantom Team) 4-0 in K-1

A/M K-1 85kg Tomek Ostrowski (Fantom Team Dublin) 0-1

A/M Muay Thai 70kg A class Mariusz Brozda (Fantom Team) 2f & 8f k-1ammy

A/M MMA 77kg Title Tadhg Linnane (Shaolin MMA Galway) 4-2
A/M MMA 70kg Scott O Sullivan 0-0 (K/1 1-1)
A/M MMA 77kg Dawid Wisnios (Fantom Team) 2-3
A/M MMA 66kg Colm Mc Giolla Mhir (SBG Charlestown) 0-0
A/M MMA 77kg Karl Donoghue (SBG Charlestown) 1-0
A/M MMA 57kg Ger Harris (SBG Charlestown) 1-0
A/M MMA 84kg Cian Hogan (SBG Charlestown) 0-1
A/M MMA 57kg Dave Fogarty (SBG Charlestown) 7-4
A/M MMA 70kg Sean McConnell (SBG Charlestown) 1-0
A/M MMA 70kg Clinton Scott (SBG Charlestown) 0-0
A/M MMA 77kg Valentine Zlatev (SBG Charlestown) 0-0
A/M MMA 66kg Colm Mc Giolla Mhir (SBG Charlestown) 1-0
A/M MMA 52kg Feamale Emily Badmaev Kyuzo) 1-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *