Brutalne nokauty na ONE FC 21: Roar of Tigers

bloodyelbow.com

 

Gala ONE FC 21: Roar of Tigers jest już za nami jednak warto spojrzeć na najlepsze i najbrutalniejsze akcje tamtego wieczora.

W miniony piątek w Kuala Lumpur dało się słyszeć ryk tygrysów podczas kolejnej gali największej azjatyckiej organizacji MMA – ONE FC. Kilku zawodników pokazało, że swoją agresją i bezwzględnością przypominają rozwścieczone tygrysy nie dające swoim ofiarom żadnych szans.

Podczas tej gali, aż dziewięć pojedynków zakończyło się przed czasem. Publiczność mogła oglądać wysokie kopnięcia na głowę oraz spektakularne i dobrze znane z czasów PRIDE FC – soccer kicki.

Na pierwszy ogień poszedł Anatpong Bunrad, który najpierw skutecznie zneutralizował front kickiem Marca Marcellinusa, a później dokończył dzieła soccer kickiem na głowę.

Kolejną mocną akcją była ta z walki Stephena Langdowna, który rozbił przeciwnika ciosami kolanem na głowę w parterze po czym dobił oszołomionego Raymonda Tana soccer kickiem.

Trzecia akcja, to kopnięcie na głowę w wykonaniu Eva Tinga, którym nokautuje Edwarda Kelly.

Ostatnia akcja, to znakomite obalenie, które Peter Davis zaserwował Vaughnowi Donayre po czym zdemolował go ciosami łokciem.

One thought on “Brutalne nokauty na ONE FC 21: Roar of Tigers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *