Brendan Schaub: „Gwarantuję wam, że znokautuję Lavara Johnsona”

Brendan Schaub zapowiada, że nie będzie walczyć z Lavarem Johnsonem więcej niż pięć minut podczas ich walki na UFC 157.

„Sędziowie mogą sobie zrobić przerwę na kawę albo iść gdzie chcą i wykorzystać resztę czasu. Gwarantuję wam, że ta walka nie skończy się decyzją.”

Siedem wygranych walk Schauba (8-3) kończyło się przez nokaut i większość z nich w pierwszej rundzie. Ostatnie dwie walki jednak nie napawają optymizmem ponieważ „The Hybrid” przegrał je również przez KO i w pierwszej rundzie.

Lavar Johnson (17-6) jest bardziej doświadczony i jego wszystkie wygrane walki zawsze kończyły się przed czasem. W poprzednim roku stoczył trzy pojedynki z czego jeden przegrał ze Stefanem Struve przez poddanie.

Schaub vs Johnson została dodana do wstępnej karty walk UFC 157, która odbędzie się w Honda Center w Anaheim. Na gali odbędzie się  pierwsza w historii UFC walka kobiet w kategorii koguciej. Walką wieczoru będzie pojedynek między broniącą tytułu Rondą Rousey a Liz Carmouche.

2 thoughts on “Brendan Schaub: „Gwarantuję wam, że znokautuję Lavara Johnsona”