Bonusy i konferencja prasowa po gali UFC 230

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Organizacja UFC przyznała bonusy czterem zawodnikom, którzy stoczyli pojedynki na gali UFC 230 w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Zawodnicy wagi średniej Ronaldo Souza i Chris Weidman wrócą do domu z bonusami za Fight of the Night w wysokości 50,000 dolarów za ich wojnę w co-main evencie gali. Walka zakończyła się w trzeciej rundzie zwycięstwem Brazylijczyka, który pokonał Weidmana przez TKO po ciosach.

Kolejne 50,000 dolarów za Performance of the Night otrzymali również zawodnicy wagi średniej Israel Adesanya i Jared Cannonier. Adesanya pokonał w imponującym stylu czołowego zawodnika Dereka Brunsona kończąc go już w pierwszej rundzie przez TKO i powiększając swój rekord do15-0. Z kolei Jared Cannonier, który zadebiutował w wadze średniej, pokonał byłego organizacji WSOF Davida Brancha przez TKO w drugiej rundzie.

Poniżej konferencja prasowa po gali:

4 thoughts on “Bonusy i konferencja prasowa po gali UFC 230

  1. no, DC i AJ to zupelnie inna liga
    Mam wielka nadzieje, ze JJ bedzie bez formy, jakto zazwyczaj bywa po dluzej przerwie i mam nadzieje, ze przegra
    ale z drugiej strony, moja nadzieja jest mala, bo jak z walczyl 2gi raz z DC to perfekcyjnie wykorzystal wiedze z 1wszej walki i to kopniecie bylo zaplanowane, to nie byl zaden fart! (mowili o tym w wywiadzie), wiec: WOW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *