Bobby Lashley i James Thompson po raz kolejny zestawieni do walki, tym razem na Bellator 145

Bellator-145-Lashley-vs-Thompson-2

Jest nadzieja, że tym razem Bobby Lashley i James Thompson stoczą pojedynek na gali Bellator 145: Vengeance 6 listopada.

Na gali odbędą się dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie. W dywizji lekkiej o pas zawalczą obecny mistrz Will Brooks oraz Marcin Held natomiast o pas wagi piórkowej zmierzą się Patricio Freire i Daniel Straus.

Zawodnicy wagi ciężkiej, Bobby Lashley (13-2) i James Thompson (20-14) już raz ze sobą walczyli na gali Super Fight League 3 w 2012 roku i wtedy zwycięzcą przez decyzję był Anglik. Do rewanżu miało dojść w lutym br. na gali Bellator 134, ale Lashleya z walki wyeliminowała kontuzja. Kolejną datą na rewanż był czerwiec i gala Bellator 138, ale tym razem kontuzji doznał Thompson.

Dla Lashleya będzie to czwarta walka w organizacji Bellator po trzech zwycięstwach przed czasem. Od ostatniej porażki z Thompsonem, Amerykanin stoczył sześć zwycięskich walk. Thompson znany również z dwóch występów na KSW, pokonał w pierwszej walce Mariusza Pudzianowskiego natomiast druga walka z Pudzianowskim po kontrowersyjnym błędzie sędziów została uznana jako nierozstrzygnięta. Od tamtej pory, Anglik wygrał cztery pojedynki w tym ostatnią na gali Bellator 121, która była jego debiutem w organizacji.

Poniżej aktualna karta walk gali Bellator 145

Walka o tytuł wagi piórkowej
Patricio “Pitbull” Freire (c) vs. Daniel Straus

Walka o tytuł wagi lekkiej
Will Brooks (c) vs. Marcin Held

Pat Curran vs. Justin Lawrence
Michael Chandler vs. David Rickels
Bobby Lashley vs. James Thompson

Walki wstępne

Vince Eazelle vs. Chris Heatherly
Scott Ettling vs. Garrett Mueller
Garrett Gross vs. Luke Nelson

3 thoughts on “Bobby Lashley i James Thompson po raz kolejny zestawieni do walki, tym razem na Bellator 145

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *