Bob Sapp rywalem Mariusza Pudzianowskiego

Za konfrontacja.com:

Waży ponad sto czterdzieści kilogramów. Mierzy sto dziewięćdziesiąt sześć centymetrów. Walczył w nieistniejącej już organizacji PRIDE, a 12 maja zobaczymy go na KSW19, gdzie zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Mowa oczywiście o Robercie Malcolmie, zawodniku znanym na całym świecie jako Bob „Bestia” Sapp.

Bestia z USA sportową karierę zaczynał od futbolu amerykańskiego. W 2001 roku rozpoczął karierę wrestlera. Roku później, w 2002 roku Sapp związał się kontraktem z organizacją PRIDE dla której stoczył trzy pojedynki. Po wygaśnięciu umowy z liderem japońskiego rynku MMA „The Beast” podpisał umowę z federacją FEG dla której toczył pojedynki na zasadach K-1 i MMA.

W formule K-1 walczył z ikonami tej dyscypliny na świecie. Krzyżował rękawice m.in. z Cyrile Abidi i Ernesto Hoostem (z oboma wygrał) oraz Mirko Filipovicem, Remy Bonjaskym i Rayem Sefo. Również w MMA bił się z takimi nazwiskami jak m.in. Antonio Rodrigo Nogueira czy Kiyoshi Tamura. W maju na rozpisce Amerykanina pojawi się pierwszy Polak, Pudzianowski.

Nie będziemy obstawiać, który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Możemy być jedynie pewni tego, że 12 maja obaj zawodnicy dadzą dobrą walkę.

41 thoughts on “Bob Sapp rywalem Mariusza Pudzianowskiego

  1. robia z Sappa bohatera ze z kim on nie wygral i z kim on nie wlaczyl ludzie to bylo 100 lat temu !!! smialo mozna stwierdzic ze obecnie jest jednym z najslabszych zawodnikow swiata z ostatnich 12 walk wygral tylko 2 zenada totalna. PUDZIAN WALCZY Z GRUBYM SFATYGOWANYM STARCEM (nie zebym mial cos do SAPPA ale taka prawda)

  2. Żałość znowu Pudzian dostaje kogoś wyeksploatowanego, bez formy i potencjalnie do obicia. Przecież Sapp to już cień własnego siebie przegrywa wszystko i ze wszystkimi, ma tylko jeszcze nazwisko które i tak już przestało się dawno liczyć. No ale jak wygra nasz „fighter” to będzie szum, że wygrał z bestią…a gdzie ta walka Pudzian z Fedorem o której tak buńczucznie krzyczałeś, że się odbędzie?!?!

  3. Manhoef by Pudzianka zmiótł tak, że by nie wiedział kiedy i jak dostał KO. Myślę,żę w przyszłym roku zorganizują walkę z Muhammadem Ali – mega gwiazda – kogo to nie pokonał, mistrz świata itd. No ale Pudzian jest magnesem oglądalności i niestety nie dadzą mu przeciwnika, który zweryfikuje jego umiejętności, a nie jest gwiazdą dla przeciętnego widza TV. Gdyby było inaczej, to wystawiono by go do np Bedorfa i było by miło, łatwo i tanio.

  4. „Możemy być jedynie pewni tego, że 12 maja obaj zawodnicy dadzą dobrą walkę.”To jest ostatnia rzecz, której byłym pewien w kontekście tej walki, ba, jetem w zasadzie pewien, że to będzie parodia, bo żaden z nich nie stanowi namiastki zawodnika mma, prawdziwego zawodnika. Pudzianowski po 2 latach treningów(jak by to sam powiedział)dalej jest „Żółtodziobem”co świadczy o tym, że czas przejść na emeryturę w mma, bo nic nie osiągnie w tym sporcie, jeśli, to amatorsko niech dalej ćwiczy, bo teraz zamiast przyciągać ludzi do tego sportu, odstrasza prawdziwych fanów polskiego mma.
    Danielos-dobrze, że Ty gloryfikujesz nasze pochodzenie pisząc Polak przez małe „p”. To jest opinia, i to dość obiektywna z resztą, a nie wyrażanie swoich odczuć przez pryzmat pochodzenia zawodnika.

  5. he, he, he… buehehehehehehehe… KSW- czołowa europejska organizacja mma, chyba skonam. Oczami wyobraźni widzę napinającego się Mariusza „kij wam w oko” Pudzianowskiego po walce z tym „mordercą”. Pajac, jeden i drugi.

  6. I tak bedzie wygladała kariera pudziana, bum za bumem, żeby krzywdy sobie nie zrobić a gawiedz do hali przyjdzie… Już wole Koksa z Najmanem, tam przynajmniej nikt nie udaje, że „to bedzie znakomita walka” tylko otwarcie mówią, że bedzie freak z udziałem celebrytów.

  7. tak, dlatego, tak samo z Thompsonem, przegrał z Yusuke i Butterbeanem był to krok wstecz zdaniem wielu znawców, a dopiero po walce uswiadomili sobie jak niedoceniali Thompsona/przeceniali pudziana, teraz pora na kolejny krok wstecz, zobaczymy czy uda się pudzianowi go postawic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *