BJ Penn: „Będzie w szoku (Frankie Edgar) kiedy odkryje prawdziwego mnie.”

(foto: fullmma.com)

W ostatnim wywiadzie BJ Penn nie chciał wyjawić dużo informacji na temat strategii, którą przygotował na rewanż z Frankiem Edgarem, który będzie miał miejsce 28 sierpnia na gali UFC 118: Edgar vs. Penn 2.

Wiadomo jedynie, iż w noc walki Penn pojawi się z tą samą obsadą co zwykle. Troy Mandaloniz przez dłuższy czas pomaga Pennowi na Hawajach. Następnie The Prodigy uda się do Orange County do klubu RVCA żeby się 'doszlifować’. Penn ma zamiar przybyć do Bostonu na 10 dni przed walką.

Pomimo iż nie chciał mówić sporo, Penn wypowiedział się w ten sposób:

„Nie chce za dużo mówić, ale nie wydaje mi się żeby 28 sierpnia był w stanie stawić mi opór. Myślę, że arsenał, który na niego przygotujemy go przerośnie. Będzie miał fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Po pierwszym starciu, on tak naprawdę nie  ma pojęcia na co mnie stać. Będzie w szoku kiedy odkryje prawdziwego mnie.”

Wygląda na to, iż BJ Penn jest zmotywowany i gotowy do akcji. Już wkrótce będziemy mieli okazję dowiedzieć się czy Penn zdoła dotrzymać słowa i rzeczywiście stworzyć taką przepaść między nim, a Frankiem Edgarem.

A zmotywowany Penn, to niebezpieczny Penn. 😉

2 thoughts on “BJ Penn: „Będzie w szoku (Frankie Edgar) kiedy odkryje prawdziwego mnie.”

  1. Fakt faktem, BJnie byl soba w walce z Edgarem. Mam nadzieje, ze w rewanzu zobaczymy BJa zdrowego w pelni sil i swoich umiejetnosci. Napewno ich 2 walka bedzie bardziej ekscytujaca od pierwszej w ktorej Penn byl chory i dlatego mizernie wygladal podczas walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *